Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest pt paź 23, 2020 12:56 am

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 655 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 44  Następna
 Co nas wstrętem napawa, lub dobija psychicznie 
Autor Wiadomość
Szajkowiec

Ale oczywiscie tylko ta zawartosc spowodowala, ze rozwinelo sie glebokie uczucie.

I jeszcze nam Tessa tłumaczy że nie jest romantyczką....

czw sie 23, 2007 12:40 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

Ola napisał:
igdy mi sie nie zdarzylo zauwazyc kogos gdzies tylko ze wzgledu na wyglad,

Betka, to kola pisała, nie ja. Ja tam paru przystojniaczków widziałam, ach...

No patrzcie, a taki Robert de Niro - dla mnie numer 1 na świecie! kocham go! (bez wzajemności niestety ;( ). Nawet Jarek się z tym pogodził ;) A każdy mówi, ze on brzydki jest. Dla mnie on jest cudowny! koszmarnie niegrzeczny w swych rolach ;)

http://www.jaroslawkozlowski.com Fotografia ślubna

czw sie 23, 2007 1:57 pm
I jeszcze nam Tessa tłumaczy że nie jest romantyczką....

Alez jestem...moze nie zawsze, ale nia bywam :wink:
Ale to Krzysiek jest ta romatyczna polowka. Dzis wstawie roze, jakie dostalam na powitanie, cudo :D

czw sie 23, 2007 1:59 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Ola tak mi sie pstryknęło...mam zmeczone oczy :wink:
De Niro nie jest przystojny, ale interesujacy.
Mój maz raz w zyciu chciał byc romantyczny i po tym jak już sie wyturlałam ze smiechu stwierdziłam, że lepiej niech zostanie przy tym co było i jest. Cos mu ten romantyzm nie wychodzi...nie pasuje do niego, a ja znowu nie mogę powstrzymac reakcji i kretyńskich tekstów rozwalajacych imprezę :mrgreen: Zreszta hmmm. Pewnego razu wiedząc, ze bedzie całowanie po rece wysmarowałam ja sobie płynnym czosnkiem. :mrgreen: Nie wiem dlaczego. Nie byłam zła..za to głodna głupiej rozrywki hihihi :mrgreen:

czw sie 23, 2007 5:41 pm
Szajkowiec

czw sie 23, 2007 6:04 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

absolutnie również nie jestem romantyczką i romantyzmu nie lubię (w podtekście zapewne jako objawu słabości czy jak by to tam z psychologicznego punktu widzenia ująć ;) ).

betka pisze:
Pewnego razu wiedząc, ze bedzie całowanie po rece wysmarowałam ja sobie płynnym czosnkiem.

świetne! :mrgreen: nie-na-wi-dzę całowania w ręce... chyba tak żywiołowo jak Legs niecierpi chałwy. brrr...

czw sie 23, 2007 6:07 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Pewnego piknego dnia kuzyn meza miał awarie kibelkowa i trzeba było przepychac spirala. My z kuzynka z jednej strony oni z drugiej..cały dzien zeszło nam za przeproszeniem w g...ie. Wieczorkiem już po robocie szczęśliwi,z ę sie udało zasiadamy do stołu, a tu ładuja sie do nich goście i dawaj facio do całowania rączek! Kuzyn na to

-Ja tam kobiet po rekach nie caluje...a bo to wiadomo gdzie te ręce wczesniej trzymały :mrgreen:
kuzynka zamarła, a ja uciekłam :mrgreen: :mrgreen:
Mój maż tez babeczek nie honoruje w ten sposób :wink: Ciezko zapomniec taki komentarz :lol:

czw sie 23, 2007 6:32 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

calowania raczek rowniez nie lubie, moze dlatego ze w moim pokoleniu ten zwyczaj nie istnieje.
natomiast znam takiego jednego, co to zaplaci za dziewczyne w kafejce, krzeselko podsunie, plaszczyk poda, w drzwiach przepusci i jeszcze je przytrzyma, drzwi do karety (yyy tego samochodu rozpedzilam sie...) otworzy, przytrzyma, zamknie i dopiero potem sam wsiada, bagaze na wakacjach wniesie... czyli dokladnie odwrotnie niz zdecydowana wiekszosc populacji meskiej w tym wieku :D
i nie powiem, podoba mi sie to, oj podoba... :D przyjemnie jest poczuc sie jak kobieta czasami... :mrgreen:

czw sie 23, 2007 6:47 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

mnie calowanie po rekach nie przeszkadza zupelnie, tzn jeszcze zalezy kto i jak. mam wujka ktory zawsze tak robi i wcale mnie to w jego wykonaniu nie przeszkadza :) wujek jest serdeczny i taki misiowaty kochany :) natomiast jak kto ma mi reke zz awiasow wyrwac bo chce mnie pocalowac w reke a nie chce mu sie zgiac troszeczke ,to niech sobie daruje , a wrecz w takich sytuacjach mam ochote przytrzymac te reke na dole :)))

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

czw sie 23, 2007 6:49 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec

calowania raczek rowniez nie lubie, moze dlatego ze w moim pokoleniu ten zwyczaj nie istnieje.

Wlasnie. Calowana po raczkach czuje sie nieswojo i nie wiem, jak zachowac. :)
A splonac rumiencem nie potrafie. ;-)

Natomiast maz mojej kolezanki jest wlasnie taki, jak opisalac. Troszke mnie to drazni. Nie zebym ja tez chciala, ale wydaje mi sie to takie jakies teatralne.

czw sie 23, 2007 7:07 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

otworzy, przytrzyma, zamknie i dopiero potem sam wsiada

no toz przeciez to urzeklo mnie i ugrzezlam na amen z moim menciznom!!! :) szczena mnie sie odbila od podlogi! i jeszcze wsiadalam do dzipowatego samochodu!!! szczyt marzen dla mnie byl ! (zawsze marzylam o "jeepie". juz sie wyleczylam z marzen, przez 3 lata mielismy :) )

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

czw sie 23, 2007 7:13 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Troszke mnie to drazni. Nie zebym ja tez chciala, ale wydaje mi sie to takie jakies teatralne.

mnie nie drazni. na poczatku (no, pierwsze dwa razy) nieswojo mi bylo, bo nienawyknieta bylam do takiego czegos, i za bardzo przyznam sie tez sie nie umialam zachowac. ale teraz juz sie oswoilam i bardzo mi sie to podoba :)
a co do teatralnosci - jesli facet robi to naturalnie, "ma to we krwi" to na moj gust nie jest teatralne. w tym przypadku o ktorym pisze teatralnosci nie ma :D

serdunio pisze:
no toz przeciez to urzeklo mnie

nic nie mowie, ale cos w tym jest... ;)

serdunio pisze:
wsiadalam do dzipowatego samochodu!!! szczyt marzen dla mnie byl !

ja wsiadalam do peugeota 206cc, to jest taki ze skladanym dachem :) sportowy :) i tez to byl szczyt moich marzen... pierwsza przejazdzka kabrioletem w zyciu :D

czw sie 23, 2007 7:26 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Mnie całowanie w rękę nie przeszkadza i wydaje sie w pewnych okolicznościach i w odniesieniu do pewnych gentelmenów naturalne. Nie znaczy to jednak że byle kto może mnie całować po rękach

czw sie 23, 2007 9:08 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

dla mnie to nie jest najgorsze to całowanie samo w sobie, ale to jak to niektórzy robią, błe... brr...jak takimi mokrymi ustami dotkną, to mnie potem ręka łaskocze, a wytrzec nie można :lol: zdecydowanie wolę uścisk dłoni

czw sie 23, 2007 9:19 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

jak takimi mokrymi ustami dotkną

wiec jak widze ze jakis starszy dziadek (bo to przewaznie oni sie do raczek rzucaja i je obsliniaja) sie szykuje do zostawienia mokrej plamy na mojej rece, to przejmuje inicjatywe i obdarzam go meskim, krotkim i zdecydowanym usciskiem dloni. moze to nieladnie, ale mowi sie trudno. i przewaznie udaje sie uniknac tej 'przyjemnosci'

czw sie 23, 2007 9:32 pm
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 655 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 44  Następna