Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest pt paź 23, 2020 1:17 am

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 655 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 44  Następna
 Co nas wstrętem napawa, lub dobija psychicznie 
Autor Wiadomość
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Rękę podaję jak witam sie pierwszy raz z kimś ewentualnie jak witam znajomych ze studiów. Poza tym to wystarczy jak powiem "dzieńdobry" lub "cześć". Osoby bliskie przytulam, poz tym trzymam się zawsze na dystans bo nie należę do osób wylewnych. W rękę całować mnie mogą dawni profesorowie spotykani na gruncie prywatnym i dyrektor oraz ewentualnie szarmancy gentelmeni (jeśli tacy nie są na pierwszy rzut oka to z dystansu mówię im "dzień dobry")

czw sie 23, 2007 9:35 pm
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

Moj borze (liściasty) jak ja niecierpie obcałowywania! Wstrętem mnie napawa, jak ktoś w pracy, na uczelni, gdziekolwiek ma urodziny/imieniny/cokolwiek i trzeba złożyć życzenia i UCAŁOWAĆ. Najlepiej trzy razy, nie?

o rany, aż mnie otrząsa
co innego, jak jest to ktoś dla mnie bliski, ale powiem wam, że mnie się aż cofa, jak widzę obślinione usta zblizające sie do mnie. Ostatnio miałam taką niewątpliwą nieprzyjemność i w rękę i w policzek i musiałam wyczekać, aż ta osoba się odwróci tyłem, zeby zacząć sie wycierać. A skóra mnie paliła, że hej!

o rany, gardło mi się ścisnęło

pt sie 24, 2007 7:41 am
Leg, podpisuje sie pod twoimi slowami: nie cierpie dotyku obcych osob. W ostatecznosci krotki, zdecydowany uscisk dloni.
W reke mogl mnie calowac moj ukochany wujcio(wlasciwie cioteczny dziadek) starszej daty, ktory niestety juz nie zyje, to byla jedyna osoba, u ktorej mi to nie przeszkadzalo.
Z najblizsza rodzina, z ktora jestem bardzo zzyta, oczywiscie przytulanie i calusy w policznki, nie takie w powietrzu, tylko serdeczne i siarczyste.
Natomiast obce osoby, lub malo znane-poprosze won z mojej przestrzeni osobistej, nie cierrrrpie dotyku, o calowoniu gdziekolwiek nie wspomne. tak samo jakies brudzie i inne takie-ble.

Oczywiscie wyjatkiem bywaja tu nieprzytomnie przystojni faceci na ktorych mialabym ochote :wink:

A tak na serio: wyjatek zrobilam raz i to wlasnie z Krzyskiem: poznalismy, jak juz czesto wspominalam w Sylwestra i po odtanczeniu ilus tam kawalkow, w trakcie rozmowy przy panoramicznym oknie z widokiem na lezacy u stop Japan Tower Frankfurt, doszlismy do wniosku, ze wypada sobie zlozyc zyczenia noworoczne. I zostalo to przypieczetowane pocalunkiem....ktorego nie zapomne do konca zycia 8-[

pt sie 24, 2007 11:15 am
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

no to tutaj byscie kobitki cierpialy niemilosierne katusze, bo wiecej czy mniej znane osoby sie tutaj obsciskuja i tyle. widze sie z ludzmi niektorymi raz na ruski rok, sa to znajomi np. meza z pracy, i ich zony, o zazylosci miedzy mna a nimi mowy nie ma. ale jakos mi to nie przeszkadza...

ale mam tutaj takie pytanie: legs: dlaczego akurat obslinione? tzn czy ty sie spotykasz z samymi obslinionymi ludzmi? czy to wyobraznia takie obrazki moze podsuwa??? :D

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

pt sie 24, 2007 1:54 pm
Wyświetl profil WWW
Mozna sie trzymac na dystans i jak ktos napisal, po prostu pierwszej podac reke. Ja tak robie i juz kilka osob sie oduczylo obsciskiwania mnie.

Rozumiem Legs, ja tez sie brzydze, nie wazne, czy ta osoba jest obsliniona naprawde, czy tylko w mojej wyobrazni.

pt sie 24, 2007 2:02 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

Mozna sie trzymac na dystans i jak ktos napisal, po prostu pierwszej podac reke.

ha ha. nie tutaj takie numery. chyab ze podasz reke usztywniona i porzadnie nia potrzesie sz po czym sie odwrocisz. bo jak nie to jest normalne przeciez: podajesz reke i potem obsciskiwanie :)

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

pt sie 24, 2007 2:05 pm
Wyświetl profil WWW
Tak wlasnie robie. Prawie kazdy lapie, ze na obsciskiwanie nie mam ochoty.

pt sie 24, 2007 2:07 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

a mnie to szczerze mowiac nie przeszkadza. tzn nie zebym leciala zaraz sciskac kazdego na ulicy, ale mowie -przy takich okazjach, spotkaniach, czy to na imprezie jakiejs, czy to na obiedzie u kogo bedac. zwykle tutaj sie nie obcalowuje, tylko te hug-hug :)

pt sie 24, 2007 2:10 pm
Wyświetl profil WWW
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

calowania raczek rowniez nie lubie

nigdy tego nie lubiłam, a wujek /brat taty/ miał taki zwyczaj /bo potem mu minęło/ - nie pamiętam od kiedy byłam tak honorowana, chyba od lat 5 do połowy podstawówki :roll:

pt sie 24, 2007 3:50 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

chyba od lat 5 do połowy podstawówki

oj to mozna podejrzewac ze robil to celowo zeby sie podroczyc :)

pt sie 24, 2007 4:43 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

mnie tez po raczkach calowali rozni wujkowie i znajomi dziadkow jak bylam mala. i do tej pory by chcieli, ale w wieku kilkunastu lat dokumentnie zniesmaczona tym ich zachowaniem zaczelam wlasnie sama reke wyciagac i witac sie z nimi sztywnym i energicznym usciskiem dloni, na pelny dystans. z ludzmi w moim wieku to tak: ze znajomymi tymi blizszymi plci dowolnej radosnie odstawiam niedzwiadka i cmokanko w policzki (oczywiscie jesli ta druga strona aprobuje taki sposob witania i zegnania), z dalszymi i obcymi, poznanymi dopiero krotkie 'czesc' i zero kontaktu fizycznego. rodzinka ukochana tez bardzo roznie. ale starszym dziadkom i to jeszcze przewaznie z wąsami morsa mowie zdecydowanie nie.

pt sie 24, 2007 5:11 pm
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

ale mam tutaj takie pytanie: legs: dlaczego akurat obslinione? tzn czy ty sie spotykasz z samymi obslinionymi ludzmi? czy to wyobraznia takie obrazki moze podsuwa??? :D

chyba wyobraźnia. Ale jak już widzę te usta zwinięte w ciup i zbliżające sie.... brrrrrrrrrr!!! ohyda

--------

KONTYNUACJA WĄTKU TUTAJ

pt sie 24, 2007 5:51 pm
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

na zyczenie mamy, która od kilku dni marudziła :twisted: temat odblokowany

pn sie 27, 2007 12:15 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

i znowu sie chrzani :| wrog powrocil i irytuje ludzi :evil:

pn sie 27, 2007 12:19 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

e no bo to jest problem widocznie nie tylko jednego tematu...

pn sie 27, 2007 12:52 pm
Wyświetl profil WWW
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 655 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 44  Następna