Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest śr lis 22, 2017 9:00 pm

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 71, 72, 73, 74, 75  Następna
 Auta 
Autor Wiadomość
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

Post Re: Auta
a jaką kwotę chcesz przeznaczyć?

Double, u nas zdecydowanie BMW najtańsze nie jest, to jest symbol luksusu karków ;) a te nowsze modele sa symbolem luksusu biznesmenów ;)
ja tez sie przymierzam do kupna auta. Mam konkretne upatrzone, dość drogie, ale za to spełnia moje poczucie estetyki ;)

śr sie 17, 2016 7:29 am
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

Heh :) ja się ogromnie cieszę, ze moj staruszek jeszcze jezdzi. Niech jezdzi jak najdluzej

Legs a jakie masz upatrzone?

http://www.jaroslawkozlowski.com Fotografia ślubna

śr sie 17, 2016 9:00 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

10 tysięcy, na więcej mnie teraz nie stać, wymieniam okna na antywłamaniowe, drzwi itp.

śr sie 17, 2016 9:11 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

BMW jest moze u nas nie najtansze, ale jesli sie podliczy reparatury, czesci zamienne itp to najlepiej wlasnie BMW bo i solidne jest i czesci na kazdym schrottplacu dostanie sie
Co sobie Legs upatrzylas?

śr sie 17, 2016 1:56 pm
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

giuliettę

śr sie 17, 2016 2:00 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

ulalala
ładne auto i drogie

śr sie 17, 2016 2:12 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

tylko nie Alfe!! Kto mial ta marke to narzekal, ciegle sie psuje, ciagle koszta, czesci zamienne jak na lekarstwo i drogo pierunsko... (przynajmniej w D) Möj sobie wymyslil tez rok temu alfe jaks stasznie podjarana sportowo co wyszla w tym roku, ale wybilam mu to z glowy. I czekmy teraz na Abata ... :)

czw sie 18, 2016 8:23 am
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

Double, ale to było 20 lat temu! alfy tez sie zmieniaja. Ja wiem, ze takie krazy urban legend, ale to tak samo jak z samochodami na f, czy od niemca, ktory plakal jak sprzedawal.
ja chce nowa alfe, z 2014 roku najdalej.
nie mam pojecia, co to Abat.

czw sie 18, 2016 11:24 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

ee nie, nadal: mam kumpla ktöry szaleje za Alfami od 30 lat je kupuje i cadle ma z nimi jazde, ale möwi, ze uwielbia te samochody i i tak bedzie je kupowal i nimi jezdzil i kropka, o!

abath = auto

czw sie 18, 2016 2:28 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

w sobotę byłam oglądać samochody,
wyszukuję w necie ogłoszenia, podsyłam mojemu bratu (który jest maniak samochodowy i się zna) i jak Jasiek powie, ze wart uwagi to dzwonimy i... dwa razy się już okazało, że nieaktualne (ktoś mnie ubiegł0, dwa razy już po rozmowie widać było, że coś nie halo z tymi samochodami,
i w końcu w sobotę pojechaliśmy oglądać hondę jazz w kolorze róż/ wrzos (hihihi, Jasiek 3 razy pytał czy ja na pewno chcę taki kolor, tak chcę jestem kobietą).
Niestety pan sprzedawca użył do zdjęć za dużo fotoszopa, na zdjęciu samochód bez rys a w realu pęknięty błotnik z przodu i z tyłu, do tego rysa przez cały lewy bok, prawy bok i maskę, pfffffff.... nie chciał zejść z ceny no to mu podziękowaliśmy,
ja mega rozczarowana bo już siebie w tej hondzie widziałam,
wracając po drodze chłopaki wypatrzyli jakieś subaru justy, nawet fajne ale bez klimy, bardzo próbowali mnie do niego przekonać, że super ale ja nie chcę bez klimy,
w ogłoszeniach po drodze wynaleźliśmy jeszcze citroena c3, dzwonimy, już nieaktualne, ale pan przeszukał bazę, powiedział, że w tej cenie i klasie mają ze 30 innych bo to duży komis,
pojechaliśmy do komisu a tam?
koleś mówi, że mają jedno! jedno jedyne, które spełnia wymagania. Myślałam, że go pogryzę. Zaczął szukać. Mówię mu: małe, miejskie, damskie auto. Pan radosny o mam: ford mondeo kombi. Hmmmmm.... czy ja niewyraźnie mówię? Małe! Kombi??? Małe??
Do tego srebrne. A ja się chwilowo uparłam, że każdy inny kolor nie srebrny. Pan niezrażony szuka dalej. efekt kolejne kombi i też srebrne. Na moje burknięcie, że też srebrne. zaczął się jąkać, że rzeczywiście taki szarawy. Litości.
W końcu znalazł renault megan. Nawet fajne by było. Ale od razu nawet ja widziałam, ze miało niezłą stłuczkę, bo tył w innym odcieniu, w papierach wyszło, że i przód był robiony. A do tego się okna z lewej strony nie otwierały.
Oczywiście pan nie chciał zejść zbytnio z ceny. Całkiem juz totalnie rozczarowana wróciłam do domu.

pn lis 28, 2016 2:14 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

o a ja moge nawet sie pochwalic, ze sprzedalam auto rodzicöw, 18 latek juz mu kopnelo, ale za bardzo ladna cene poszedl. Jak na spowiedzie wszystko powiedzialam kupcowi, co z autem nie tak, albo chyba nie tak, bo to kolega z pracy, wiec jakby co to przeciez nie moge mu wciskac jakis gloopot!
Tyle, ze nie musialam mu sprzedawac, bo bardzo duzo dzwonilo z ogloszenia. o. möwil, ze caly czas telefon mu dzwonil
Oliver tez sprzedal swojego i to jakos dosyc szybko, bo akurat trafil sie taki, ze chcial dokladnie takiego w takim koleze z dokladnie takimi siedzeniami itp itd

pn lis 28, 2016 4:53 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Kanarku, od kiedy szukasz?
I na kiedy chcesz/potrzebujesz...
Tak sobie myślę, że chyba lepiej przygodę z autem rozpocząć na wiosnę, po śniegach/lodowiskach/marznącej mżawce. Ale możesz mieć inne zdanie :)

pn lis 28, 2016 5:50 pm
Wyświetl profil YIM
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

Kanarek, na razie tak na chybił trafił szukasz. Aż CI się już wyklaruje, jaki w ogóle model chcesz. Wtedy zaczniesz poszukiwania na poważnie. Bo tak na razie, to honda, to renault..
Ze swej strony mogę polecić VW jako nieawaryjne - mój staruszek jeździ bez zarzutu od lat. Fajne też są toyoty.
Bez klimy tak, jak mówisz - ani rusz, w ogóle nie ma o czym gadać

srebrne kombi.. eee...

pn lis 28, 2016 6:57 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Ola. Ja nie szukam na chybil trafil. Wiem co chce. Albo toyote yaris albo honde jazz. Tylko ostatnio jakas posucha w toyotach. A i hond malo. Dlatego zaczelam rozwazac inna opcje.
Ania od NR ma wzrosnac akcyza i auta podrozeja. A ja bym chciala w koncu zaczac jezdzic. Bo im dluzsza przerwa tym gorzej dla mnie.

pn lis 28, 2016 7:22 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

Aha. No to licho w takim razie :/ z powodu tej akcyzy pewnie auta schodzą, zanim tel.zdązysz wykonac

wt lis 29, 2016 8:00 am
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 1120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 71, 72, 73, 74, 75  Następna