Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest wt gru 12, 2017 3:22 am

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 655 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Następna
 Co nas wstrętem napawa, lub dobija psychicznie 
Autor Wiadomość
Swietnie ja rozumiem. Ja nawet nie wymawiam nazwy tego obrzydliwego czegos na p. I kule sie, jak slysze i czytam ten wyraz. A widok (na zdjeciu) przyprawia mnie o mdlosci i bole glowy...

śr cze 20, 2007 12:53 am
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

no trochę są paskudne te pająki. Ale na szczęście dla mnie nie aż tak bardzo ;) ale jakby mi ktoś rzucił dżodżownicę na twarz to zabiłabym! zdecydowanie wolę pająka.

http://www.jaroslawkozlowski.com Fotografia ślubna

śr cze 20, 2007 8:36 am
Szajkowiec

Panie na wysokości!! Żadnego robactwa, tego na p zwłaszcza!!!!!!!!

śr cze 20, 2007 9:52 am
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

no a co powiecie na takie cos ze moj maz nie pozwoli pajaka zamordowac, tylko zbiera je reka i wynosi na dwor? :) hihii. sie juz przyzwyczailam troche, i tylko te wielgasne lub takie tluste kaze mu wywalac, a reszta mi nie przeszkadza :P

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

śr cze 20, 2007 3:21 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

no cóz. Mój stary zdajac sobie sprawe z mojej arachnofobii (jakoś tak) złapał pajączka wielkosci konia (jak dla mnie) i przyniósł mi przed oczy. Tak dostał popielniczka (kryształową), że ta rozbryzgła sie na kawałki...a i tak po paru latach odstawił ten sam numer. Widać za mało go trzasnełam. Nikt w okolicy nie watpił, zę zywcem ze skóry mnie obdzieraja
:mrgreen:

śr cze 20, 2007 4:04 pm
:mrgreen: moze bylo wziasc zelazna :wink:

ale taka terapia szokowa pomaga :lol: :mrgreen:

śr cze 20, 2007 6:41 pm
Betka, to nie zarty, ja tez cierpie na arachnofobie i juz pare razy zemdlalam lub zwymiotowalam na widok Tego Owada. Krzysiek, ktory mial zadanie kiedys p.... usunac z pomieszczenia, w ktorym przybywalismy zazartowal sobie i udal, ze go nie zabil(czy wyrzucil, juz nie pamietam) i zblizyl sie tak, jakby tego p...jeszcze mial (tak naprawde byl juz zgnieciony na miazge i wywlony). Dostalam ataku paniki(nie po raz pierwszy zreszta z tego powodu) i zaczelam hiperwentylowac.Jakos udalo mu sie mnie uratowac dzieki reklamowce, ktora mi podal do wdychania, ale od tego czasu odechcialo mu sie zartowac w ten sposob, przestraszyl sie o mnie nie na zarty.
Tym bardziej, ze wie, ze nie jestem panikara, wezme do reki mysz, zabe, dzdzownice, poglaszcze szczura, nie brzydze sie karalachow(no troche), czy innych stonog.

czw cze 21, 2007 1:59 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

No i właśnie ciezko zrozumiec człekowi, ze skoro mozna spac na jednej podusi ze szczurem to jak mozna sie bac przerażliwie pajaczka! Ano mozna :mrgreen:

czw cze 21, 2007 7:26 am
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

Dostalam ataku paniki(nie po raz pierwszy zreszta z tego powodu) i zaczelam hiperwentylowac.Jakos udalo mu sie mnie uratowac dzieki reklamowce, ktora mi podal do wdychania,

no to mnie już by pewnie nie było.

mnie p tak nie obrzydzają, jak inne stworzenia, takie które sa obślizłe, fuj. Slimaki na przykład, brrr. A raz jak miałam 5 lat to szłam sobie po deszczu na dworze i miałam sandałki pamiętam i patrze: o sznutrówka leży! i na nią nadepnęłam,a ona mi się wokół nogi owinęła to było straszne!

http://www.jaroslawkozlowski.com Fotografia ślubna

czw cze 21, 2007 7:35 am
Szajkowiec

A Ewa [tak, ta wyrodna młodsza córka] ma takiego plastikowego wielkości talerza obiadowego i podsuwa mi czasami pod nos, w ramach terapii, jak twierdzi [ja się jej chyba wyrzeknę...]!

czw cze 21, 2007 11:37 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

tez bym sie wyrzekla, slowo daje!Slowo na p wymöwie, ale jak to widze to krew mi splywa do palcöw u nög... male jszcze zdzierze bez paniki, wolam meze i po krzyku, ale te wieksze #-o trzesie mna po prostu, choc z biegiem lat sie troche poprawilo, przynajmnij juz nie slabne!

pt cze 22, 2007 9:37 am
Szajkowiec

A nawet jak małe, ugryźć mnie ugryzł taki jeden wstrętny!!!!!! Rynek, mnóstwo ławek, na każdej kilka osób i na moją nogę wlazł ch.....a jeden, i to moją nogę dziabnął!! I to kosarz, ten z dłuuuugimi nogami i małym brzuchem!!! Nie mógł kogoś innego? Jak już musiał? Nienawidzę tych @#%$^%^&&***^$@@#$^*(((*(*&^&^^% !!

pt cze 22, 2007 12:13 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Dzięki Ci Panie! Jestem normalna... nienawidzę wszelkiego robactwa.
Czasami się zastanawiam jak sobie na działce daje radę. Wiecie jak? Rzucam się do tyłu, uciekam i duszę okrzyk w sobie. Po kiego takie coś żyje? Czy na prawdę to wszystko takie pozyteczne jest? Brrrrrrrrrrr....

W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta.

pt cze 22, 2007 6:07 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

ja nie wiem widocznie nienormalna jestem, ale nie boje sie szczurow na ten przyklad czy myszek - brzydze sie tego owszem, ale nie boje sie. pajaka z zaciekawieniem sobie obejrze i zdjecie nawet mu zrobie, ale w lape nie wezme :) i tak z wszelkiem robactwem czy gadem czy plazem mam. obejrzec - nie ma sprawy. dotknac - wykluczone :)

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

pt cze 22, 2007 9:39 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec

I masz rację, szczurki są kochane, tak się wtulają do ręki, jak je głaszczę, słodkie są, no!

sob cze 23, 2007 10:37 am
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 655 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Następna