Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 6:57 pm

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
 Temat nie na temat? 
Autor Wiadomość
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

Ale poco pozwalac sie rozwijac dygresji na temat, ktory juz istnieje?

alez ja nie mowie o istniejacym! tylko mowie ze bardzo mi sie podobalo to jak zrobiles - upomniales mnie i podales linka gdzie sobie mozna na ten temat pogadac. to takie cos to ja chce jak najczesciej! :)

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

czw maja 03, 2007 9:15 pm
Wyświetl profil WWW
bojest za duzo tych samych tematow!

Sie zgadzam. Kulinarnych chyba ze 3-4, do tego kawa, czy herbata i jeszcze wina, nie mozna tego jakos do jednego wrzucic, ewentualnie 2-jedno typowo z przepisami, a drugie na temat ciakawostek, nawykow i itd.?
Zgadzam sie z Serduniem, ze tez nie wiem czasem, co zrobic i sie wtedy pytam i podaje ewentualny watek, do ktorego mozna przejsc, ale czasem nie wiadomo, czy sie na te dygresje odezwie jedna osoba i wroci do prawidlowego tematu, czy sie dalej rozwinie. Tez popieram, ze moze jakas zasade wprowadzic, mala dygresyjka, ewentualnie jedna-dwie odpowiedzi, a potem trzecia osoba, ktora chce na ten temat dalej pisac przenosi do odpowiedniego tematu, albo tworzy nowy.

czw maja 03, 2007 10:36 pm
Szajkowiec

No fakt, zagalopuję się czasami nie na temat, ale nie perfidnie i tylko bardzo rzadko złośliwie! Naprawdę, ta złośliwość ze mnie wyłazi tak po boku, nie żebym chciała tak naprawdę! A te dygresje to cały smak tego forum, błyskotliwe odpowiedzi i ciekawe podpowiedzi - to jest niepowtarzalne! Wspaniałe! A właściwie, to nawet nie wiem, ile tych tematów jest, bo ich dużo, a po upomnieniu Pumexa raczej się przechodzi, nie zauważyłam zbyt dużego nieposłuszeństwa.

pt maja 04, 2007 6:08 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Sie zgadzam. Kulinarnych chyba ze 3-4, do tego kawa, czy herbata i jeszcze wina, nie mozna tego jakos do jednego wrzucic, ewentualnie 2-jedno typowo z przepisami, a drugie na temat ciakawostek, nawykow i itd.?

Tez o tym myslalem, zrobie cos z tym wieczorem.

pt maja 04, 2007 7:24 am
Wyświetl profil WWW
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

Też mi to przyszło do głowy wczoraj: Kulinarny wystarczy 1, drugi tylko z napojami.

pt maja 04, 2007 3:43 pm
nie wiem czy mam dobry pomysl, ale nazwe tematu co czytamy oprocz Chmielewskiej bym zmienil

na "co czytasz teraz", wydaje mi sie ze by bylo wygodniej

pt maja 04, 2007 4:05 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

pt maja 04, 2007 4:16 pm
Wyświetl profil WWW

pt maja 04, 2007 4:18 pm
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

no i recami i nogami jestem za scalaniem podobnych tematow w jedno! na ten przyklad o samopomocy i facetach mozna do kupy, bo i tak w samopomocy piszemy o problemach z facetami. wszystkie jedzeniowe razem i picia razem (kawa, wino, wszystko co do picia).

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

pt maja 04, 2007 5:14 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Jak w rodzinie i fecetow bym nie laczyl, bo watek o wacetach nie koniecznie musi byc tylko o ich zdobywaniu i utrzymywaniu przy sobie :> Moze sie cos ciekawego rozwinac. Napoje i Jedzenie zlaczone.

pt maja 04, 2007 5:28 pm
Wyświetl profil WWW
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

Właśnie, jak w rodzinie to temat o pomocy wszelakiej, a o facetach nie tylko o pomocy.

pt maja 04, 2007 5:29 pm
mam jeszcze jedna propozycje i jedna prosbe

-proponuje pousuwac niektore tematy, ktore sa zapomniane i nieuzywane, badz dublujace sie w pewnym elemencie

-prosze usunaxc z "cyklow dla doroslych" moj nieszczesny survivor, ktory niestety nie zostal zuzytkowany, z góry dziekuje :)

pt maja 04, 2007 5:45 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Survival wywale, ale np jakie tematy? Tzn dublujace sie, bo nieuzywane bym zostawil - moga jeszcze odzyc w nich ciekawe dyskusje

pt maja 04, 2007 5:47 pm
Wyświetl profil WWW
-Kabaret Starszych Panów, Majewski, Ani Mru Mru -połaczyc w "Coś smiesznego" lub cos w tym stylu
-połaczyc awatarki i banery w jedno
-Moja ustna matura z polskiego+wspomnienia szkolne+nauka+uczacy i uczeni- spiac w jedno "Szkolne sprawy i wspomnienia
-czego sluchamy czytajac JCh - out moim zdaniem, o czym sluchamy mozna napisac w muzyce
-rozne zastosowania roznych rzeczy - out, mozna upychac we wlosach, kosmetykach, szukam pomocy czyli jak w rodzinie itp
-50 targi ksiazki - out - nieaktualne
-ksiazka o ktorej marzymy - mozna w marzeniech itp.
-pomozmy maturzystce - out -nieaktualne
-zgloszenia na wersje delux - out - nieaktualne
-mr. perfect - out - juz wiem o co chodzi :P
-sposoby na przeziebienie - out - mozna w lekarzach
-czekanie na manne z nieba - out - chyba tez mozna czekac gdzie indziej
-o forum konkurencyjnym - out - bo chyba nie ma konkurencyjnego?
-Admińska tworczosc - out - uwazam ze można to zamieszczac w czytelnikow tworczosc wlasna

to na razie na tyle :wink:

Ostatnio zmieniony pt maja 04, 2007 7:09 pm przez Krzysiek13, łącznie zmieniany 1 raz

pt maja 04, 2007 5:51 pm
co do Mr Perfekt, to to samo co ja ja wymyslilam z Mezczyznami, ale mezczyzni ogolniejsi (nie kazdy jest perfect :wink: no i tematycznie sie laczy z Chmielewska. Ale prosze nie laczyc z pomaca, tylko do niej watek przeniesc:-)

pt maja 04, 2007 7:06 pm
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna