Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest wt paź 23, 2018 3:51 am

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
 Biblioteki 
Autor Wiadomość
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Post Biblioteki
http://chmielewska.pl/index.php?name=PN ... 66bfd84d68

marga pisze:
heheheh najwazniejsze, ze TOBIE SIE SPELNIA, czego Ci z calego serca zycze :love: nie bez kozery ;)

sob sie 26, 2006 7:03 pm
Wyświetl profil WWW
hmmmm, w chwili obecnej naleze do 2 w pewnym momencie bralem z 4 ale doszedlem do wniosku ze sie nie wyrabiam z czytaniem :wink:

jedna z nich jest tym cudem o ktorym pisalem w duperelach, gdzie sprzedaja ksiazki po 1 zloty w dobrym stanie, no i jeszcze duzo nowosci tam wchodzi :D
chyba bym nie mogl zyc bez bibliotek, nie czytalbym za wiele bo by mnie nie bylo stac na to gdybym musial kazda nowosc kupic za 20-30 zloty

biblioteka to pozyteczna rzecz :D

pt mar 09, 2007 6:18 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

pt mar 09, 2007 6:21 pm
noooo, miasto powinno na nie wykladac pieniadze zamiast na jakies bzdety

pt mar 09, 2007 6:30 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

zgadzam się. ale też brakuje mi bibliotekarek z prawdziwego zdarzenia, takiej osoby, która umiałaby mi polecić ciekawą książkę, a nie tylko powiedzieć czy jest dana pozycja czy też nie.[/url]

pt mar 09, 2007 9:30 pm
oj Kasiu co prawda to prawda, teraz wiekszosc bibliotekarek siedzi bo siedzi, nie zna sie zbyt mocno na literaturze, bardzo czesto sa nieprzyjemne, na zapytanie czy jest dana ksiazka kaza samemu szukac po katalogach bo ciezko powiedziec, no i faktycznie zeby dostanie czegos godnego polecenia od bibliotekarki graniczy z cudem

pt mar 09, 2007 9:34 pm
Szajkowiec

Zauwazylam, ze duzo lepiej jest w mniejszych bibliotekach. Co prawda jest tam mniej nowosci, ale kobietki mile i uczynne. :)
A ja juz dawno nie bylam w bibliotece... Nie mam zbyt wiele czasu na ksiazki, a jesli chce cos przeczytac, to po prostu to kupuje.

pt mar 09, 2007 9:39 pm
ale i w mniejszych sa wiedzmy, dlatego miedzy innymi zrezygnowalem z jednej biblioteki, taka krowa tam byla ze juz patrzec na nia nie moglem, caly czas naburmuszona, ani slowa odzewu (nawet na dzien dobry nie odpowiadala czasami, to juz przestalem mowic) i pomyslec ze taka wrona zastapila bardzo sympatyczna pania, ktora poszla na emeryture. Ta pani wiedziala co czytam i bardzo czesto zostawiala mi nowosci ulubionych autorow. rzecz jasna nowa agentka nie widzi sensu w takiej praktyce #-o

pt mar 09, 2007 9:42 pm
Szajkowiec

Inna kwestia, ze ja nie lubie, gdy mi ktos obcy doradza (rowniez w bibliotece). :)

pt mar 09, 2007 9:45 pm
tak tylko ze inna sprawa, gdy chodzisz dlugo do jednej biblioteki i bibliotekarz zna juz twoje upodobania, moglby wtedy polecac cos co mogloby ci sie spodobac inne byloby zapatrywanie sie na taka osobe, ze sie interesuje, ze pamieta o tobie itp.

pt mar 09, 2007 9:50 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

hmmmm, w chwili obecnej naleze do 2 w pewnym momencie bralem z 4 ale doszedlem do wniosku ze sie nie wyrabiam z czytaniem

ja tez kiedys bylam do pieciu bilbiotek zapisana - jak przychodzilo lato, to w kazdej bylam raz w tygodniu - to byly piekne czasy

sob mar 10, 2007 1:30 am
Wyświetl profil WWW
Grupa trzymająca władzę
Awatar użytkownika

ja tez kiedys bylam do pieciu bilbiotek zapisana - jak przychodzilo lato, to w kazdej bylam raz w tygodniu - to byly piekne czasy

a piekne byly, ja bylam zapisana do 2+szkolna, ale w jednej w zasadzie nie mialam limitu, nawet i 10 ksiazek moglam wziac :)

"Love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."/Jack Layton/

sob mar 10, 2007 1:45 pm
Wyświetl profil WWW
Szajkowiec
Awatar użytkownika

no ja limitu tez nie mam, ale na przyklad do mojej osiedlowej biblioteki chodze juz 17 lat - to raczej juz wiedza ze mozna mi zaufac

sob mar 10, 2007 2:52 pm
Wyświetl profil WWW
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

Nie licząc odwiedzin u koleżanki w pracy, to dawno nie była w bibliotece. Któregoś dnia oddałam książkę /z opóźnieniem/, nie wzięłam kolejnej i tak się rozstałam z wypożyczalnią.

sob mar 10, 2007 4:26 pm
ja do jednej naleze juz 7 lat i tez mam bezlimitowo, z braku czasu sam sobie nazucam limity :wink: w drugiej tez nie ma problemow, tak z 5 moge bez problemu :)

sob mar 10, 2007 6:34 pm
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna