Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest sob lip 22, 2017 9:35 pm

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70
 Senne mary :) 
Autor Wiadomość
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Post Re: Senne mary :)
ale mieszaniec mi sie snil...

bylam z jamym facetem, on byl moim chlopakiem (!!???) bylismy w jakies saunie, i ubieralismy sie wlsnie, nagle patrze sie a on ma fryzure na Limala (pamietacie?) matko jedyna, i te piöra z boku byly rözowawe.. gdzies mielismy jechac na na jakas misje... pojechalam cos zalatwic wczesniej i mialam po niego wröcic.Jechalam hulajnoga (takie wrazenie jakies mialam) potem wracam do mista i zakonnice mnie na okazje wziely i ciagnely na sankach w srodku lata. Möwie im, zeby skrecily jeszcze po mojego chopaka, ze musze jeszcze na ten basen czy saune zajechac po niego. Nagle jestem w przyczepie z tym facetem a on, ze on o wszystko sie musi martwic a ja sobie poszlam w cholere, ale ze to nic, on to chetnie robi (bez zgrzytöw i wyrzutöw) i pomyslalam, ze cholera taki facet to zloto, tylko te cholerne rözowe wlosy... i tlumacze mu delikatnie, ze chyba lepiej by mu bylo w innych wlosach..
potem nagle siedzie w Paryzu w knajpie sama i placze, ze cholera jak to moze byc, ja tu sama, zakonnice mnie tu przywiozly a ja zapomnialam zupelnie o moim facecie... zapomnialam po niego pojechac...

matko jedyna ...

Ostatnio zmieniony czw sie 29, 2013 3:16 pm przez DoubleB, łącznie zmieniany 1 raz

czw sie 29, 2013 10:15 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Post Re: Senne mary :)
hehehe

czw sie 29, 2013 10:42 am
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 1037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70