Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest sob lis 18, 2017 11:17 am

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
 Do pani Joanny Chmielewskiej 
Autor Wiadomość
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Post Do pani Joanny Chmielewskiej
Tutaj można zamieszczać "listy" do Pani Chmielewskiej.
Kto wie, może kiedyś uda się je jej przekazać ;-)

Wypowiedzi NIE na temat będą kasowane!

Ostatnio zmieniony pt gru 07, 2007 4:27 pm przez Pumex, łącznie zmieniany 1 raz

sob sie 26, 2006 2:50 pm
Wyświetl profil WWW
Droga Pani Joanno! Czytam Pani książki od lat i od lat zaraża mnie Pani ogromny optymizm życiowy. Kiedy jest mi bardzo zle (na przykład bywało tak podczas chemioterapii) to sięgam po Pani książki i od razu chce się życ. Chemię skończyłam , naświetlania też, czuję się dobrze ale oczywiście pakuję się w różne tarapaty i wtedy znów sięgam "po Panią". Dziękuję Pani za wszystko, pozdrawiam w imieniu własnym i trójki moich niesfornych dzieciaków życzymy Pani z okazji urodzin duuuuużo zdrowia i pomysłów. Magda

śr mar 28, 2007 9:56 am
Szybko,zwiężle i na temat. Dziękuję za wszystkie Pani powieści. "Podejrzani..." są najlepsi. Chciałabym tylko zobaczyć "Randkę z Diabłem", ale, cholera, powtórzyć nie chcą. I na wyścigi się wybrać...

pn lip 16, 2007 12:49 pm
Post Pani Joanno
Pani Joanno,dziękuje za te wszystkie piękne historie,które pani dla nas stworzyła.a szczególnie dziękuje za "Przeklętą barierę" i "Wszystko czerwone"-jako polonistka miałam niezły ubaw.Czekam na więcej.Pozdrawiam i duuuzo zdrówka życzę :bukiet:

pt lis 09, 2007 6:49 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Droga Pani Joanno!JESTEM Pani wierną czytelniczką odkąd pamiętam.Gdzieś w wieku 10 lat w osiedlowej bibliotece wpadł mi w oko tytuł "Wszyscy jesteśmy podejrzani"i...wsiąkłam na wieki.Od tamtej pory inne książki dla mnie nie istnieją.Pani książki towarzyszą mi przez cały dzień:zaczynam w autobusie jadąc do pracy,w każdej wolnej chwili w pracy,w drodze do domu,w wolnych chwilach w domu i na dobranoc do poduszki.Nie wyobrażam sobie bez nich życia,są mi słońcem w pochmurny dzień,chustką na otarcie łez,potrafią pocieszyć mnie w smutku ZAWSZE.Kocham Panią za to i całym sercem dziękuję,kocham wszystkie Pani książki,próbuję skompletować całość choć niestety nie są tanie,mam nadzieję,że mi się uda.Pozdrawiam bardzo gorąco,życzę zdrówka i czekam na kolejne książki. :wave:

pt lis 30, 2007 11:50 pm
Post wielbicielka
Droga jedyna Pani Joanno. Kiedyś bardzo dawno temu dostałam w prezencie Pani książkę "Nawiedzony dom" i tak to sie zaczęło. Wpadłam jak śliwka w kompot. Uwielbiam Pani pisarstwo, styl, słownictwo, porównania itp. Jest mi smutno gdy nie mam co czytać. Gdy kupię w księgarni nową książkę to moja rodzina musi radzić sobie sama, mnie nie ma, jestem głucha, ślepa, nie istnieję dopóki nie skończę czytać. Moja rodzina przyzwyczaiła się już do tego, że czytając płaczę ze śmiechu. Niestety czytam Pani książki jednym tchem, a potem jest taki żal, że już koniec. Zdecydowanie za cienkie są Pani książki, za szybko się kończą. Cena nie jest dla mnie ważna. Odmówię sobie innych przyjemności ale nową książkę muszę mieć !!!!
Serdecznie Panią pozdrawiam. Życzę bardzo dużo zdrowia i poczucia humoru, oraz jeszcze wielu pomysłów. Czekam z niecierpliwością na kolejne książki.

pn gru 03, 2007 2:09 pm
Post Wierna fanka
Szanowna Pani Joanno,
zaczęło się w czwartej klasie podstawówki, gdy czytałyśmy z mamą "Boczne drogi" na głos. Potem były "Studnie..." i oczywiście "Lesio" . Potem już poszło lawinowo.Dziś mam 34 lata, wszystkie Pani książki na półce i wielki niedosyt - ciągle mi mało, każda książka kończy się za szybko (chociaż "oszczędzam" jak mogę, staram się czytać powoli i robić przerwy...). Dziękuję za wszystko, co do tej pory miałam przyjemność przeczytać. Proszę o więcej. Życzę zdrowia i wszelakiej pomyślności, a na nadchodzące Święta spokoju radości. Pozdrawiam gorąco. Aleksandra

pt gru 07, 2007 11:42 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Post życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia
W Bożego Narodzenia dni urocze,Niechaj szczęściem serce gra,Niech zdrowie dobre Panią otoczy,i na dni przyszłości trwa.Niech te święta przyniosą Pani Boże łaski,spokój,radość i dostatek wszelki,A Nowy Rok niech spełni marzenia ukryte na samym dnie serca.
Drogiej Pani Joannie wraz z rodziną
życzy wierna fanka z rodzinką.

pn gru 24, 2007 2:54 pm
Powiem tyle: pisze Pani świetne książki i sssssssssssstrasznie mi sie podobają, po prostu uwielbiam :D

sob gru 29, 2007 7:24 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Post życzenia noworoczne
Droga Pani Joanno!Z okazji Nowego 2008 Roku życzę Pani i Pani najbliższym zdrówka,pomyślności,aby ten Nowy Roczek był conajmniej tak dobry,a najlepiej jeszcze lepszy niż ten co minął-wierna wielbicielka Ewa Bohdanowicz z rodziną.

śr sty 02, 2008 6:03 pm
Szajkowiec

Szanowna Pani Joanno, nie chcę nachalnie Pani wtykać przepisu na krokiety ziemniaczane [te pulchne kulki, co tak Pani smakowały] ale wiem, o jaki przepis chodzi, nie jest szalenie pracochłonny a za to super smaczny. I nie bardzo tuczący, można je smażyć nie w kulkach, tylko w mniejszych plackach i wychodzą .... mniamm. Jeżeli się Pani zdecyduje, to podam przepis, z zachwytem zresztą!

śr sty 02, 2008 7:02 pm
Jestem wierna czytelniczka, posiadającą kompletną ( prawie.. nie mogę kupić nigdzie Hazardu ;/ ) bibliotekę tytułów a dopiero teraz odkryłam stronę i to forum -WSTYD! :)

Pani Joanno, bardzo dziękuję za Pani książki.
Odkryłam je w dzieciństwie w wieku ok lat 12 , "Lesio" utwierdził mnie w przekonaniu ze chce zostać architektem ( postanowiłam nim zostać w wieku lat 8 ) i teraz po latach praktyki zawodowej z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze opisywane tam wydarzenia są jak najbardziej prawdopodobne !!! :D Dzięki nim kształtowało sie moje poczucie humoru a co najważniejsze nauczyłam sie do każdej sytuacji - nawet najgorszej podchodzić z dystansem.. i właśnie humorystycznie :-)
Popełniłam nawet jedna "powieść kryminalna" pisana również w latach szczenięctwa i do dziś trzymam ja zapisaną bazgrołami w zeszycie :)
Można powiedzieć ze w pewnym względzie stałam sie Pani lustrzanym odbiciem:)
Jako architekt pracuje czynnie i uwielbiam mój zawód, zaś moje pisanie ląduje u mnie "w szufladzie" i jest wykorzystywane jako rozrywka i "życie intymne" :)
Jako nastolatka marzyłam nie o karierze aktorskiej ( jak wiele moich rówieśniczek ) ale o zostaniu jedną z opisywanych przez Panią postaci :)
Bardzo sie ciesze ze "odkryłam' to forum i mogę wreszcie bezpośrednio napisać jak wiele radości w życiu zyskałam dzięki Pani

Możliwe ze moje słowa zagubią sie wśród wielu, które płyną pod Pani adresem i nie zwrócą uwagi , wszak nie czyta Pani internetu ponoć :) ( hihihi, zawsze jest nadzieja na zostanie bohaterka powieści Joanny Chmielewskiej no nie ? ;) :lol: ), ale ja mam niewątpliwą przyjemność ze mogę je skierować oficjalnie do Pani na oficjalnym forum :)

śr sty 23, 2008 11:20 am
Pierwszy był DUCH.. Nie.. ZWYCZAJNE ŻYCIE.. A może BOCZNE DROGI?? Jej.. Nawet nie pamiętam, co przeczytałam najpierw.. Nieważne.. Wszystki są świetne, cudowne, kochane..Zawsze kiedy jest mi źle sięgam po te książki.. ZWYCZAJNE ŻYCIE przeczytałam 21 razy...Pani Joanno, chociaż nie wyróżnię się z tłumu ludzi, którzy panią pozdrawiają, to... pozdrawiam serdecznie, życzę dużo zdrówka i... Lecę kończyć czytać ZAPALNICZKĘ, bo taka fantastyczna...

wt lut 26, 2008 8:54 pm
Bezlitosny admin
Awatar użytkownika

Droga Pani Joanno! Czytam Pani książki od ok.35 lat, czyli prawie tak długo jak Pani je pisze. Dopiero czytając ostatni tom " Autobiografii " dowiedziałam się o tej stronie co mnie niezmiernie ucieszyło.Niepewnie poruszam się po internecie ale mam nadzieję będzie lepiej. Dziękuję Pani za wszystkie książki, nigdy nie byłam na wyścigach, może to dobrze ,bo urodziłam sie w kwietniu. :)

ndz mar 02, 2008 3:14 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Szanowna Pani Joanno. Po obejrzeniu wywiadu, którego udzieliła Pani Magdzie Mołek (swoją drogą dziękuję, że poświęciła Pani ten masaż) marzy mi się przeczytani napisanego przez Panią poradnik dla ludzi rzucających palenie.

Serdecznie pozdrawiam
Irka

czw mar 06, 2008 2:20 pm
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna