Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest czw cze 22, 2017 11:26 pm

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Do pani Joanny Chmielewskiej 
Autor Wiadomość
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Szanowna Pani Joanno. Po obejrzeniu wywiadu, którego udzieliła Pani Magdzie Mołek (swoją drogą dziękuję, że poświęciła Pani ten masaż) marzy mi się przeczytani napisanego przez Panią poradnik dla ludzi rzucających palenie.

Serdecznie pozdrawiam
Irena

czw mar 06, 2008 2:20 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Aby zdrówko dopisywało,
jajeczko smakowało,
by szyneczka nie tuczyła,atmosfera była miła,
życzyć obżarstwa to byłby błąd
więc życzę Pani Wesołych świąt.
Drogiej Pani Joannie wraz z rodziną z okazji świąt Wielkiej Nocy
wierna wielbicielka Ewa z rodziną.

śr mar 19, 2008 9:53 pm
Szajkowiec

Szanowna Pani Joanno! Mnóstwa wesela i zabawy w te najweselsze święta w roku, mokrego śmigusa, smacznego jajka, a co najważniejsze - nieustającego dobrego nastroju życzą oddani czytelnicy trójpokoleniowi [matka, córka i dwie wnuczki]!

czw mar 20, 2008 8:45 am
Pani Joanno, spokojnych, zdrowych, jajcarskich Świąt wielkanocnych, usmiechnietego zająca i beczącego baranka, mokrego dyngusa

zyczy Krzysiek vel morderca

czw mar 20, 2008 6:25 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Kochana Pani Joanno, wszystkiego najlepszego. Napisania wielu książek, oszlifowania wielu bursztynów, dostawienia nowych regałów na książki, przeprowadzki do większego domu. Irena vel Konopika

śr kwie 02, 2008 7:07 am
Pani Joanno Droga!!, zdrówka przede wszystkim, to najważniejsze, głowy pełnej pomysłów, wielu książek (tego to chyba i sobie życzę), samych pomyślności i żadnych schodów (!) a takze wielu hazardowych wygranych, bursztynów na kopy, oraz przyjaciół, takich najprawdziwszych i najukochańszych

zyczy Morderca czyli Krzysiek

Ostatnio zmieniony śr kwie 02, 2008 4:32 pm przez Krzysiek13, łącznie zmieniany 1 raz

śr kwie 02, 2008 1:40 pm
Szajkowiec

Droga Pani Joanno! Zdrowia życzę, bo jak będzie zdrowie, to będą zbierane bursztyny jak pięści! Będą nowe książki! Będą wygrane na automatach i w kasynach! A i konie będą galopować! Oprócz tego życzę Pani pognębienia wrogów! Pozostaję w głębokim szacunku - Chaber.

śr kwie 02, 2008 3:13 pm
Szajkowiec
Awatar użytkownika

w którym pragnę życzyć Pani:
zdrówka,żeby dopisywało,
wspaniałych ludzi na swej drodze,
przyjemnych gestów,którymi będą Panią obdarzać,
bezchmurnego nieba w Pani snach,
barwnej wiosny w Pani sercu,
śpiewu słowika w Pani marzeniach,
oraz wiecznej młodości Pani duszy.
Drogiej Pani Joannie
życzy:wierna fanka gacia z rodzinką.

śr kwie 02, 2008 3:54 pm
Post Do Pani Joanny Chmielewskiej - kontakt
Droga Pani Joanno! Jestem Pani stałą i wierną czytelniczka. Paani książki od wielu lat bawią mnie i podnoszą na duchu.Mnie samej przydarzyło sięee w życiu kilka zabawnych historii, które jak ulał pasują do Pani książek. Aż szkoda by się zmarnowały, a któz je lepiej opisze, niż Pani? Chciałabym je opowiedzieć, ale nie wiem, jak się z Panią skontaktować? Może email albo prywatna wiadomość? Albo na tym forum? :?: Bardzo proszę o jakąkolwiek podpowiedż. Byłabym szczęśliwa, gdyby te historie znalazły sie w którejś z Pani książek. Zapewniam, że są tego warte. POzdrawiam sedrecznie :D

czw kwie 10, 2008 6:16 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

Szanowna Pani Joanno. Mając około 14 lat otrzymałam w nagrodę "Całe zdanie nieboszczyka", następnieprzeczytałam "Zwyczajne życie" i tak już zostało. Przeczytałam wszystkie książki napisane przez Panią i ciągle mi mało... Dobrze, że mogę do nich wracać, gdy dopada mnie depresja (a racjonalnych powodów brak). Dziękuję. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. :D =D>

"...życie to taki dziwny prezent. Na początku się je przecenia(...) potem się go nie docenia(...)W końcu kojarzy się, że to nie był prezent, ale jedynie pożyczka" - Eric-Emmanuel Schmitt "Oskar i pani Róża"

pt kwie 18, 2008 12:04 pm
Post Wszystko czerwone jest the best!!!
Kochana Pani Joanno!Ponad 15 lat temu zorientowałam się,że na półce mam dwie Pani książki.Dokładnie pamiętam,że były to: Nawiedzony dom i Całe zdanie nieboszczyka.Nawet nie wiem,skąd się tam wzięły.. :-)Sceny z Chabrem w schronisku przepłakałam i wtedy zrozumiałam,że MUSZĘ przeczytać wszystkie Pani książki.I tak czytam je do tej pory.Teraz,jako 32-latka, jestem w swojej pierwszej ciąży,a przetrwałam ją dzięki ponownej lekturze Wszystko czerwone.Dla mnie jest to najlepsza książka,jaką Pani kiedykolwiek napisała!!!Wiem,że jeszcze wiele razy po nią sięgnę.Dziękuję!!Pozdrawiam gorąco

ndz kwie 27, 2008 7:28 pm
Dziękuję za ...Grzesia.
Dzięki niemu uwierzyłam w najgłupszy związek tego stulecia. :)

Znów dostałam PM - Pani Chmielewska? Ale Pani nie jest tłumaczką!

:mrgreeen: Oczywiście, że jestem. Ale nie Chmielewską :)

sob cze 21, 2008 7:22 am
I am very sorry for writing to you in English but I am promising to study Polish and to read your wonderful books in the original (actually, I have even already begun to study Polish).
I would like just to say you thank you very much for your books and to wish you very, very many new "mordering" ideas! :)

Sincerely yours,
Helena.

czw lip 17, 2008 8:53 am
czy jest szansa na nastepne Pani powieści,ja bardzo tęsknię

ndz sie 31, 2008 11:18 am
Szajkowiec
Awatar użytkownika

ndz sie 31, 2008 3:24 pm
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna