20 Super Hot
20 Super Hot
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 0
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Nie
RTP: 95.79
Rok wydania: 2015
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
100% do 100 EUR + 25 darmowych spinów
100% do 100 EUR + 25 darmowych spinów
Zagraj

20 Super Hot

20 Super Hot to pięciobębnowy automat do gry z dwudziestoma liniami wypłat i super nagrodą w postaci dziesięciu tysięcy monet! Slot dosyć dobrze prezentuje się pod względem graficznym ścieżka dźwiękowa w stylu ambient też jest niczego sobie. Stawki zaczynają się od jednej monety, co daje 20 monet na jeden spin, maksymalny zakład to 400. Mamy tutaj również opcję Auto-play.

Wieloowocowa Maszyna Do Gry

20 Super Hot to klasyczna owocówka. Znajdziemy tutaj takie smaki jak: winogrono, wiśnia, cytryna, pomarańcza, śliwka i arbuz. Do tego przy odrobinie szczęścia możemy trafić gwiazdę, czyli najwyżej płatny symbol. Jest to też symbol Scatter. Dzikim symbolem, czyli Wild, jest tutaj siódemka, która zastępuje wszystkie inne symbole poza Scatter.

20 Super Hot EGT slot

Dodatkowa Wygrana

Bonusem w grze 20 Super Hot jest 4-poziomowy Jackpot-Zagadka, który widzimy w górnej części ekranu. Poziomy Jackpota ukazane są za pomocą symboli kart do gry i można je trafić w momencie aktywacji Bonusu-Zagadki.

Aby aktywować Bonus-Zagadkę, musimy najpierw trafić wygraną na bębnach a następnie wybrać opcję „Gamble”. Ukaże się nam talia migających kart a naszym zadaniem jest odgadnąć kolor karty. Jeżeli uda nam się trafić trzy jednakowe figury, wygrywamy.

20 super hot jackpot

Gra zadowoli zarówno osoby polujące na mega Jackpoty, jak i tych, którzy chcą sobie po prostu zagrać w prosty automat.