Age of Gods
Age of Gods
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 95.02
Rok wydania: 2016
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
400 PLN + 120 darmowe spiny
400 PLN + 120 darmowe spiny
Zagraj

Age of Gods

Przenieś się w czasie do starożytności, keidy ziemią rządzili starożytni bogowie. Czy sprostasz ich wymaganiom? Czy zasłużysz na łaskę bogów? Zasiadający na Olimpie bywają przewrotni, kłamliwi i mściwi, lecz czasem obdarzają śmiertelnych łaską i powodzeniem. Być może przychylność starożytnych uda się zdobyć właśnie Tobie? Zagraj w Age of Gods, zdobądź chwałę i zasiądź na uczcie obok bogów Olimpu!

W Age of Gods pojawiają się czterej kapryśni bogowie starożytnego świata: Herkules, Atena, Zeus i Posejdon. Wybierz jednego z nich i sprawdź, czy staniesz się faworytem bóstwa. Wystarczy, że wylosujesz 5 symboli bogów na jednej z lini płatnych, a Twoja stawka zakładu zostanie pomnożona razy 200! To musi być sprawka bogów!

Age of Gods to tylko jedna gra z całej serii o tym samym tytule. W grupie znajdują się video sloty takie jak: Age of Gods: Fate Sisters, Age of Gods: Price of Olympus, Age of Gods: Furious. Wygląda na to, że albo gra stała się bardzo popularna i Playtech postanowił wydać jeszcze jej kontynuację.

Wygląd i oprawa graficzna

Jeśli chodzi o to jak graficznie prezentuje się Age of Gods, mamy mieszane uczucia jakiego rodzaju określenia użyć. Z jednej strony w jakiś sposob gra ta przypomina klasyczne sloty online, z drugiej dzięki nowoczesnym animacjom zyskuje na atrakcyjności. Na bęnach widzimy podobizny pięciu starożytnych bogów: Herkulesa (Wlaściwie był on herosem), Atheny, Afrodyty, Zeusa i Posejdona. Oprócz tego na bębnach pojawiają się klasyczne litery alfabetu i artefakty takie jak grecki hełm hoplity, czy symbol Wild. W tle maszyny znajduje się przepiękne wzgórze greckiej Akropolis.

Scieżka muzyczna tego automatu należy raczej do niezbyt ciekawych. Można powiedzieć, że sobie po prostu jest i nie robi wrażenia na graczu. Co nam się najbardziej podoba w tej grze to animacje, które wyświetlają się podczas uruchomienia którejkolwiek z gier bonusowych. Wkrótce do nich przejdziemy.

Najbardziej wartościowym symbolem (jeśli chodzi o bogów) w grze jest podobizna bogini Atheny. Za 5 symboli otrzymujemy wygraną o wartości 1000! Z kolei symbol wieńca laurowego z napisem Wild obdaruje Cię wygrana o wartości 10 000 jeśli tylko wylosujesz 5 takich symboli na aktywnej linii!