Aztec Adventure
Aztec Adventure
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 0
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 3
Linie płatne: 27
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.22
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Aztec Adventure – wykradnij skarby azteckim bogom w grze od BF Games

Choć maszyn hazardowych na temat poszukiwania złota Azteków powstało już wiele, Aztec Adventure jest całkowicie wyjątkowa. Co sprawia, że maszyna hazardowa od BF Games jest całkowicie wyjątkowa? Czy warto w nią grać i czy to się opłaca? Czy polecilibyśmy grę tego producenta? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszej recenzji tego video automatu. Serdecznie zapraszamy!

Wygląd i oprawa graficzna

Automat do gry Aztec Adventure jest jedną, barwną animacją komputerową! Zamiast typowej konsoli do gry, widzimy rzeźbę kwriożerczego boga, w którego masywnych dłoniach znajdują się… bębny automatu. Sposób w jaki bóstwo trzyma bębny, umożliwia mu swobodne obracanie nimi. Możemy tylko wnioskować, że jest to bóg czasu i przenzaczenia, od którego zależy powodzenie w grze.

Rzeźba wygląda nieco demonicznie z zółtymi, świecącymi się oczami. Wokół niej widziemy bujną roślinność środkowoamerykańskiej dżungli i kamienny puchar, do któreg oprawdopodobnie była zbierana krew składana w ofierze bogom. Jak wiemy, Aztekowie słyneli z okrócieństwa w sposobie, w jaki oddawali cześć swoim bogom. Ty na szczęście nie będziesz musiał upuszczać sobie, ani nikomu innemu krwi. Spokojnie, gra na Aztec Adventure nie wiąże się z tego rodzaju poświęceniem.

Na bębnach tego jakże oryginalnego automatu pojawiają się inne symbole związane z kulturą Azteków. Nie jesteśmy specjalistami i trudno nam je zidentyfikować, czy odgadnąć co oznaczają. Z łatwością jednak można rozpoznać symbole Wild i Scatter, które pomogą Ci w uzyskaniu wygranej. Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób uruchomić opcje bonusowe w grze Aztec Adventure zapraszamy do przeczytania kolejnego paragrafu.

Jako ścieżkę dźwiękową do automatu wybrano odgłosy dżungli, w tym pohukiwania rozwrzeszczonych małp. Doprawdy, czujemy się jak byśmy znaleźli się w środku Amazonii.