Bonnie and Clyde
Bonnie and Clyde
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 0
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 95.95
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Bonnie and Clyde

Przygotuj się na ogromną porcję adrenaliny w najnowszym automacie do gry Bonnie and Clyde od BF Games. Para kochanków, których historią żyła cała Ameryka powraca w nowym, wyśmienitym wydaniu. Tym razem stali się oni bohaterami video automatu, który ma potencjał być jedną z najlepszych gier tego roku. Zresztą, sami zobaczcie!

Wygląd i oprawa graficzna

Bonnie and Clyde od BF Games to gra wyjątkowa. Przekonujemy się o tym w zaledwie kilka sekund. Wykonana z pomysłem i charakterem, w gangsterskim stylu. Trudno o lepszą oprawę dla historii Bonnie and Clyde’a, którzy w latach 30-tych ubiegłego wieku rabowali sklepiki i stacje benzynowe. Ścigani przez policję za rozbój, dopuszczają się coraz gorszych przestępstw, spirala się nakręca.

Bonnie i Clyde ożywają w automacie do gry BF Games. Wielkie brawa dla grafików za stworzenie video slotu, który w znakomity sposób oddaje charakter tamtych czasów. Automat jest barwny, z wyglądu przypomina komiks, zachwyca stylem i dbałością o każdy szczegół. Widac, że w produkcji gier tego dewelopera nastapił jakiś przełom.

Choć w jego portfolio możemy wymienić kilka znakomitych maszyn hazardowych, Bonnie and Clyde przebija wszystko! Gra została wyposażona we wspaniałe animacje, które dodają jej uroku i w wtyśmienity sposób oddają klimat tej gangsterskiej historii.

A co mamy na bębnach automatu? Oczywiście nie mogło zabraknąć tytułowych Bonnie i Clyde’a. Przedstawiono ich razem na jednym symbolu, który funkcjonuje w grze jako Wild. Choć historia bonnie i clyde’a ma zaraz sto lat, tutaj w video automacie mamy okazję obserwować ich młodsze, nowowczesne wcielenie.

Bonnie nosi krótkie, ledwo zakrywające pośladki jeansowe shorty i czerwoną czapkę. Za to clyde to ogorzały, długowłosy męzczyzna przypominający desperado, w którego wcielił się Antonio Banderas. Dalej, na bębnach widzimy podobizny innych gangsterów z bandy, zielony samochód, w którym uciekali kochankoweie, czy skrzyżowane strzelby.

Nie zabrakło też kolorowych liter alfabetu, tak często obecnych w video automatach. Każda wielka wygrana obwieszczana jest hukiem wystrzałów i animacją symboli. Wygląda to – właśnie – wystrzałowo i sprawia, że gra jest bardzo dynamiczna. Bonnie and Clyde to automat do gry, w którym dużo się dzieje.

Opcje bousowe

Przejdźmy zatem do opisu opcji bonusowych w automacie Bonnie and Clyde. Video slot ma 5 bębnów i 3 rzędy (bardzo klasyczny układ) i 20 linii płatnych. Celem gracza jest uzyskanie jak najwięcej takich samych symboli na bębnach wzdłuż wyznaczonej linii płatnej. Wartość symboli takich jak Scatter i BONUS została pomnożona przez stawkę zakładu.

Jukebox Feature

Wylosowanie jukebox’a (podróżny sklepik) na bębnach 2,3,4 aktywuje grę bonusową, polegającą na wybraniu jednego elementu. Te, jak się domyślasz zawierają ukryte wygrane. Ty wybierasz. Jeśli Ci się poszczęści zgarniesz najwyższą wygraną. Po zakończeniu rundy zostanie ona natychmniast dodana do Twojego salda na koncie gracza w kasynie.

Bonnie z gry Bonnie and Clyde

Free Spins

Bonnie i Clyde rozdaja darmowe spiny w grze! Wystarczy wylosować 3 (lub więcej) symboli Scattera. Liczba spinów przyznwana jest losowo. Gracz wybiera jeden z symboli (opony samochodowe) pod którą ukryte są takie wartości: 5,10,15,20 i 30.

Spiny mogą zostać reaktywowane, jednak w takim przypadku gracz otrzyma taką samą liczbę, jaką wylosował na początku. Bębny podczas sesji darmowych zakręceń wyglądają nieco inaczej. Nie ma na nich też symboli wild. To jednak nie koniec atrakcji!

Podczas sesji darmowych zakręceń Bonnie i Clyde pojawiają się jako odzielne symbole. Opcja bonusowa zwana The Clyde Shot sprawia, że na bębnach pojawi się przedstawienie Clyde’a w formie 4 symboli na bębnach od 1 do 4.

Natomiast feature bonnie Knife nagradza gracza trzema symbolami z przedstawieniem dziewczyny. Symbole te będą ułożone po przekątnej.

Symbole specjalne

Scatter

Symbol Scattera może pojawić się na wszystkich bebnach. Symbol Wild i Scatter nie mogą pojawić się jednoczesnie na tym samym bębnie. Tylko jeden 1 Scatter może zostać przyznany na danym bębnie automatu. Tak jak wspominaliśmy powyżej, Scattery aktywują sesję darmowych spinów w grze.

Wild

Symbole Wild pojawiają się tylko na trzech środkowych bębnach automatu. Symbole Wild zastepują w grze wszystkie inne, z wyjątkiem Scattera i symbolu Jukebox. Na każdym z bebnów może wylądować tylko jeden symbol Wild. Jeśli symbol Wild i symbol przedstawiający człowieka z cygarem wylądują jednocześnie na ekranie, wszystkie wygrane zostaną potrojone!

bonnie and Clyde automat do gry