Chilli Pop
Chilli Pop
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 0
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 0
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Nie
RTP: 95.38
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Chilli Pop

Jeszcze ponad trzy tygodnie do premiery Chilli Pop automatu online od Betsoft inspirowanego kulturą meksykańską. Choć bardzo przypomina on nam video slot od NetEnt – Spinata Grande, postanowiliśmy, że nie będziemy się uprzedzać i damy mu szansę. Znamy dopiero zarys automatu do gry hazardowej online Automat Chilli Pop, więc możemy nieco o nim napisać. Weź więc ze sobą garść papryczek chilii i przygotuj się na prawdziwie pikantne danie! Pop w języku angielskim oznacza coś wystrzałowego i mamy nadzieję, że automat od Betsoft właśnie taki jest…

 

Chilli pop Betsoft

 

Wygląd i oprawa graficzna

Jak można się spodziewać będzie bogato, barwnie i pikatnie. Tłem dla tego automatu jest meksykańskie peublo, czyli miasteczko położone gdzieś w tym pięknym kraju. Na bębnach pojawiają się zatem składniki najsmaczniejszej meksykańskiej potrawy, pikantnego tacos lub guacamole. Czy jesteś wiec gotowy na nowe doznania i eksperymenty?

Zielona i żółta papryka, pomidory koktajlowe, dużo celubi i korzeń pora to tylko początek. Co jeszcze dodasz do twojej meksykańskiej potrawy? Brzmi zabawnie, ale tak właśnie wyglądają bębny automatu online Chilli Pop, gdyż wszystkie powyższe warzywa znajdziesz właśnie tam. Dla szałowej imprezy nie mogło zabraknąć słynnej meksykańskeij pinaty, także i ta zdobi bębny tego video slotu. Pojawia się również osiołek w sombrero, iście meksykański symbol. Podsumując gra jest bardzo żywa, kolorowa, pozytywnie nastrajająca.