Cosmic Dream
Cosmic Dream
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 0
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.08
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Cosmic Dream

Lewitujące krzesła, łóżko zamiast kosza balonu, fluorescencyjne kwiaty i schody nie mające końca? BF Games zabierze Cię do wnętrza ludzkiej głowy, która śni o wysokich wygranych. W grze tej zostają złamane wszelkie prawa grawitacji czy prawdopodobieństwa, a marzenia stają się rzeczywistością. Jedno jest pewne: takiej gry od BF Games jeszcze nie było!

Wygląd i oprawa graficzna

Podczas, gdy niektóre z maszyn hazardowych stworzonych przez BF Games rzeczywiście zachwycały grafiką, Cosmic Dream możemy pochwalić za absolutnie wszystko. Widać, że graficy dali popis swoim umiejętnościom i kreatywności. Cosmic Dream to nie tylko automat o oryginalnym temacie, co unikalnych opcjach bonusowych. Widać ogromny progres, jaki zrobili twórcy gier BF w tym zakresie. Cosmic Dream prezentuje już inny poziom gry niż wszystko inne, co wypuścili dotychczas.

Gra zachwyca kolorami, oryginalnością i grafikami. Mowa głównie o tle do gry, które zostało anonimowane. Znajdujemy się w dość dziwnym miejscu: fioletowe kwiaty kołyszą się na wietrze, w powietrzu lewitują krzesła i odłamki skalne. Na niebie wisi księżyc ogromnych rozmiarów. Jest pełnia. Nie mamy wątpliwości, że trafiliśmy do snu, w którym wszystko jest możliwe. Klimatu gry dopełnia dziwna muzyka, która upewnia nas, co do niezwykłości tego miejsca.

Gra Cosmic Dream została stworzona ze smakiem i ogromnym nakładem pracy. Widać, że projektanci grafiki dali upust swojej pomysłowości. Gra naprawdę robi wrażenie!

A co widzimy na bębnach automatu? Słońce, księżyc gwiazdy i inne symbole kosmiczne: celtycki triskel, czy cztery żywioły: wodę, powietrze (prawdopodobnie symbol przedstawiający łapacza snów), ogień i ziemię. Mamy też indyjską mandalę, kryształowy diament i kobietę z rogami.

Symbole w grze nie tworzą całości, są jakby zbitką elementów pochodzących z różnych miejsc i kultur. Zupełnie jak w śnie, w którym bardzo często pojawiają się elementy, które nie pasują do siebie.

Nie ma tu logiki, a prawa ziemskie nie obowiązują, za to być może w świecie takim łatwiej o wygrane?

cosmic dream postać z gry