Crystal Mania
Crystal Mania
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 0
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 243
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.06
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
100% do 1250 PLN
100% do 1250 PLN
Zagraj

Crystal Mania – oszalejesz na punkcie kryształków Svarowskiego!

Producent gier kasyno BF Games znany jest z automatów, które swoim stylem nawiązują do klasyki. Jeśli więc lubisz video sloty w stylu retro BF Games to dobry wybór. Crystal Mania to wariacja na temat klasyki slotów. Nie oznacza to jednak, że Crystal Mania będzie miało przestarzały wygląd i niedopracowane animacje 3D. Wręcz przeciwnie! Crystal Mania wygląda bardzo atrakcyjnie. Podobnie jak w klasycznych automatach mamy symbole przedstawiające wisienki, cytryny, gwiazdki i pomarańcze, z tą różnicą, że tutaj wyglądają one jak eksluzywne ozdoby i dodatki. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do recenzji tego video automatu!

Wygląd i oprawa graficzna

Wiesz już, że Crystal Mania to gra hazardowa, która stylistyką odwołuje się do klasyki video automatów. Natychmiast więc wyobrażasz sobie maszynę z symbolami w kształcie wisienek, pomarańczy, cytryn i paskami BAR. Gdzie niegdzie znajdzie się tam pewnie złota siódemka, koniczynka i końska podkowa. Wszystko to prawda, i takie właśnie symbole znajdziemy w gdze od BF Games Crysta Mania, z tym że symbole wyglądają jakby były zrobione z kryształu…

Dokładnie tak, symbole w grze Crystal Mania wyglądają jakby stały w gablocie w sklepie Svarowski. Siódemki wykonano ze złotej blachy i wypełniono błyszczącymi cekinami. To jakże prsty i zarazem genialny sposób na świeży wygląd automatu, który mógłby wyglądać tak jak wszystkie inne… dzięki temu już nie musi.

Każda wygrana wyzwala animacje na bębnach. Symbole, które znalazły się na linii skrza się i mienią blaskiem, oraz obracają wokół własnej osi. W jakiś przedziwny sposób Crystal Mania kojarzy nam się z zimą i świętami. Być może dlatego, że biżuteria to częsty pomysł na prezent, diamenty skrzą się jak lód w słońcu, a w muzycznym tle do tego automatu słyszymy dzwonki.

Właściewie bębny automatu tworzą coś na kształt szklanej gabloty, w której umieszczone zostały kryształki w kształcie apetycznych wisienek i soczystych pomarańczy. Gablota została otoczona linią wyznaczającą granice jak blisko można podejść. Symbole-kryształy są cenne i wykonane z najlepszych materiałów.

Interfejs gry Crystal Mania nie różni się niczym od pozostałych video slotów BF Games. Widzimy pola, przedstawiające status naszego salda, przycisk spinu i trybu auto, przyciski pozwalajace na zmianę stawki, i przycisk za pomocą, którego obstawiamy maksymalny zakład . Dalej, mamy przycisk prowadzący nas do informacji na temat zasad gry i tabeli wygranych, oraz ustawień pozwalających na zmianę ustawień głośności. Słowem, standardowo.