Crystal Prince
Crystal Prince
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 6
Linie płatne: 262144
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Nie
RTP: 96.04
Rok wydania: 2020
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
400 PLN + 120 darmowe spiny
400 PLN + 120 darmowe spiny
Zagraj

Crystal Prince: Recenzja automatu

Gotowi na zimową zabawę? Być może prawdziwego śniegu nie doświadczymy w grze Crystal Prince od Quickspin, jednak mroźna atmosfera z pewnością da się we znaki.

Crystal Prince to automat o nordyckim, zimowym motywie i całkiem świąteczną aurą. Gra oferuje obiecujące wygrane o maksymalnej wysokości 11630x stawki, dodatkowe funkcje zwiększające Twoje szanse na zwycięstwo i sporo dobrej zabawy przy obracaniu bębnów. Dowiedz się więcej poniżej!

Producent gryQuickspin
Typ maszynyvideo automat
Linie płatne
4,096-262,144
Bębny6
Min. zakład0,20
Max. zakład100
RTP96,04%

Crystal Prince: Oprawa graficzna

Rok 2020 był dla producenta gier Quickspin z pewnością nieprzeciętny. Na rynku pojawiło się wiele genialnych gier od dewelopera, w tym genialne Vampire Senpai czy Artemis vs Medusa. Do kolekcji świetnych gier dołącza tym razem Crystal Prince.

Akcja rozpoczyna się w śnieżnej, lodowej jaskini, ale w rundzie darmowych spinów przenosi się do lasu z pokrytymi śniegiem jodłami. Nad nim lśni fioletowe nocne niebo, w tle unosi się magiczna melodia, a wielkim wygranym towarzyszą złote płatki śniegu.

Przebieg gry

Zamiast zwykłych bębnów rozgrywka toczy się na siatce 6×8. Na początek zobaczysz, że siatka symboli będzie posiadała format 6×4, gdzie będziesz grał 4096 sposobów na wygraną. Jednak w miarę gry gra nabierze tempa i będziesz zdobywał więcej zwycięstw, zostanie uaktywnionych więcej rzędów w grze, aż na ekranie pojawi się pełna siatka, aby odsłonić aż do 262,144 linii płatncyh.

Minimalny zakład w grze to 0.20, najwyższa wartość pojedynczego obrotu to 100. Slot ma 96,04% RTP, a średnia/wysoka zmienność slotu oznacza, że ​​jest to najlepsze rozwiązanie dla graczy, którzy lubią wzloty i upadki wiążące się z nieco bardziej ryzykowną grą. Najszczęśliwsi gracze mogą cieszyć się najwyższą wygraną w wysokości 11630-krotności stawki przy jednym obrocie.

Symbole

Siatka gry składa się z 4 różnych symboli płatków śniegu o niższej wartości, 4 symboli kamieni szlachetnych o średniej wartości i najlepiej płatnego symbolu Crystal Prince. Zdobądź w kombinacji 3, 4, 5 lub 6 symboli księcia, aby otrzymać wypłatę 0,4, 0,5, 1 lub 2-krotność całkowitej stawki.

Istnieje również symbol wild – Wild Frost, który zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem mnożnika Wild Frost i symbolu scatter.

Funkcje bonusowe w Crystal Prince

Przebieg gry w slocie Crystal Prince jest dosyć zaskakujący. Zwróć uwagę na progresywną mechanikę gry, który może dać Ci do 262144 sposobów na wygraną, a także mnożniki symboli Wild i darmowe spiny z mnożnikami wild. W grze spotkają Cię przeróżne funkcje – poznaj szczegóły poniżej.

Funkcja Snowfall

Po utworzeniu zwycięskiej kombinacji uruchamiana jest funkcja Snowfall. Do siatki zostanie dodany nowy rząd i pojawią się nowe symbole. Jeśli zostanie utworzona nowa zwycięska kombinacja, proces ten jest powtarzany. Każdy dodatkowy rząd zapewnia więcej sposobów na wygraną. Każdy pojedynczy wiersz może zwiększyć liczbę rzędów do 8, a liczbę sposobów na wygraną aż do 262144.

Funkcja Blizzard Mode

Jeśli uda Ci się aktywować 8 rzędów, uruchomisz zamrożoną funkcję Blizzard. Sam Crystal Prince pojawi się na ekranie i aktywuje funkcję Blizzard Mode, dodając od 1 do 3 mnożników Frost Wild.

Wszelkie zwycięskie symbole, symbole o wysokiej wartości, jak i te wieloznaczne, oraz symbole scatter będą zablokowane na swoich pozycjach. Wszystkie inne symbole zostaną usunięte z siatki. Wtedy następuje nowy zrzut i dokonywana jest wypłata. Zrzuty symboli trwają, dopóki tworzone są nowe zwycięskie kombinacje.

Funkcja Wild Frost Free Spins

Głównym bonusem jest funkcja Wild Frost Free Spins. Uruchamia się w standardowy sposób przez zdobycie 3 lub więcej symboli scatter w tym samym spinie:

  • 3 symbole scatter – 8 darmowych spinów
  • 4 symbole scatter – 12 darmowych spinów
  • 5 symboli scatter – 15 darmowych spinów
  • 6 symboli scatter – 20 darmowych spinów

Przy każdym darmowym spinie dodawana jest mieszanka standardowych Wild Frost Wilds oraz mnożniki wild 2x i 3x. Od 1 do 4 z nich jest losowo dodawanych przy każdym darmowym obrocie. Każda wygrana doda dodatkowy wiersz w grze, który daje więcej możliwości wygrania.

Dlaczego warto grać w Crystal Prince

  • Grafika zachwyca oko, a sam projekt gry jest wysokiej klasy i wprowadza sporo innowacji.
  • Rozgrywka jest trochę nietypowa i wymaga chwili na przyzwyczajenie. Nowe funkcje mogą jednak zapewnić szybszą, ciekawszą akcję gry, zwłaszcza gdy masz pełną siatkę gry z 262144 sposobami na wygraną.
  • Średnia/wysoka zmienność automatu online gwarantuje dynamiczną grę bez nudy!
  • Maksymalna wygrana Crystal Prince wynosi aż 11630,65-krotność całkowitej stawki z jednego obrotu!