Demon
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 0
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 30
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.5
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Wyzwól demona w automacie do gry Play’n Go Demon, a czekają Cię kuszące wygrane!

Rewelacyjne grafiki, metalowa ścieżka dźwiękowa i oryginalny pomysł, to wszystko znajdziecie w automacie do gry od Play’nGo. Z demonem udasz się do najgłębszych czeluści piekieł, a wszystko po to, by sięgnąć po wielkie wygrane. Jesteście gotowi, by podjąć wyzwanie? W automacie od Play’n Go trafiamy wprost do piekła i nie chcemy wrócić stąd z powrotem. Szanse na zgarnicię darmowych spinów lub wysokiej wygranej są całkiem spore. Gotowi jesteśmy nawet sprzedać własną duszę.

Zagraj na slocie Demon w tych kasynach:

Producent gryPlay’nGo
Typ maszynyvideo automat
Linie płatne30
Bębny5
Min. zakład0,30
Max. zakład90
RTP96.50%

Do piekła i z powrotem…

Niemalże natychmiast orientujemy się, że znajdujemy się pośród skandującego tłumu, który wygląda dość dziwacznie. Szybko zauważamy, że z ich czoła wystają rogi. Tłum skanduje coś w obcym języku, wnosząc ręce w geście diabolicznego pozdrowienia. Wszyscy patrzą przed siebie na horyzont, jakby ktoś lub coś miało się stamtąd wyłonić. Czy chodzi o tytułowego demona? Innymi słowy, nie może być lepszej gry do zabawy w te Halloween!

Słyszymy nawoływania tłumu, makabryczny śmiech i słowa głoszone przez demona… to nie piekło, to najnowszy automat do gry od Play’n Go! Kręceniom spinówanioł nagrobek demon automat towarzyszy też przytłaczająca, poważna ścieżka dźwiękowa, która dopełnia tego jakże makabrycznego klimatu. Jakby nie patrzeć, gra ta wygląda jak stworzona przez wyznawców satanizmu. Nie podejrzewalibyśmy jednak grafików z Play’n Go o takie wierzenia… Jeśli jednak zależy Ci na grze o bardzo mrocznym klimacie, Demon w 100 % spełni oczekiwania!