Dog’s House
Dog’s House
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 2
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 96.51
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Dog’s House

Dog’s House to z pewnością automat do gry przeznaczony dla wielbicieli czworonogów, a konkretnie psów. Jeśli rzeczywiście kochasz psiaki, Dog’s Hose to automat stworzony wprost dla Ciebie. Na bębanch automatu znajdą się bowiem przedstawiciele czterech najpopularniejszych psich ras: słodki york, śmieszny doberman, uroczy jamnik i zabawny mops. Wystarczy jedno spojrzenie na zwierzaki, a topniejemy jak orzeszki MMS wystawione na słońce. Wszystkie pieski są słodkie i każdemu należy się jakiś smakołyk i pieszczoty. Czy podarujesz im coś słodkiego? Jest szansa, że w zamian za to pupil odwdzięczy się wysoką wygraną?

Wygląd i oprawa graficzna

Pieskie życie to synonim życia pełnego trudności i wyrzeczeń. Jest ono całkowitym zaprzeczeniem tego, jakie życie wiodą zwierzaki w video slocie Dog’s House. Wydają się one mieć wszystko, czego pies zapragnie: wspaniałą budę, zabawki, mnóstwo jedzenia i oczywiście kochających właścicieli. Jesteśmy przekonani o tym, gdyż ścieżka dźwiękowa do gry jest bardzo przyjemna i radosna, psiaki poszczekują radośnie i merdają ogonkami. Również samo tło video automatu daje raczej pozytywne wrażenie: widzimy osiedle kolorowych domków, dużo zielonej trawy i mnówstwo wolnej przestrzeni do biegania. Czy tak właśnie nie wygląda pieski raj? A co umieszczono na bębnach automatu?

Oprócz wspomnianych już czworonogów na bębnach automatu Dog’s House widzimy akscesoria w jasny sposób łączony z psami: kość, obróżę z medalionem, psią budę. Są to tak zwane wysokopłatne symbole. Oprócz nich mamy jeszcze litery alfabetu, czyli standardowe symbole nisko płatne, które znajdują się praktycznie w każdym automacie online. Ogólnie rzecz ujmując, Dogs House to bardzo przyjemny wizualnie video slot do gry.

Opcje bonusowe

Wygrane w automacie Dog’s House wypłacane są od lewej do prawej. Zadaniem gracza jest zdobycie jak najwięcej takich samych symboli na linii. W grze występują także symbole specjalne, które pomagają Ci uzyskać wygrane. Jakie to symbole? Łatwo się domyślić, że chodzi o Wild i Scatter. Dla tych, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z kasynami online, zamieściliśmy krótkie wyjaśnienie poniżej:

Symbolem Wild w automacie od Pragmatic Play jest symbol z wyobrażeniem psiej budy. Co ciekawe, każda wygrana z udziełem symbolu Wild przyznaje graczowi również mnożnik tejże wygranej. Ten jest wybierany losowo i może wynieść x2 lub x3. Symbol Wild nie zastępuje symbolu Bonusu i Scattera na bębanch, z wiadomych powodów: Symbole te mają również określone funkcje w grze. Symbol Wild pojawia się na bębnach numer: 2,3,4. Jeśli na linii wygranych pojawi się więcej niż jeden symbol Wild – wówczas mnożniki zostaną dodane do siebie.

Kolejnym symbolem specjalnym w grze jest symbol w kształcie złotej psiej łapki wysadzanej rubinami. Zebranie 3 symboli Bonus w jednym spinie obdarza gracza rundą bonusową w postaci darmowych spinów. Ilość darmowych spinów jest przyznawana losowo. Ponadto, trafienie trzech symboli BONUS pomnoży Twój zakład x 5!

dog's house gra podstawowa

Zasady obowiązujące w rundzie: darmowe spiny

W sesji darmowych spinów wszystkie symbole Wild, które pojawią się na bębnach numer 2,3,4 pozstaną na swoich pozycjach do końca rundy bonusowej. Podobnie jak w trybie podstawowym Wild, każdy z symboli Wild zawiera ukryty mnożnik wygranych – przyznawany jest on losowo. Darmowe spiny niestety nie mogą być reaktywowane, w związku z czym podczas sesji darmowych spinów nie występuje symbol BONUS.

Dog’s House to video automat o wysokiej zmienności. Oznacza to, że wygrane trafiają się dość rzadko, jednak mają one ponadprzeciętną wartość. Zwrot dla gracza w tym automacie wynosi 96.51% czyli zupełnie standardowo. Wartość stawki zakładu waha się natomiast w przedziale od 0,20 do 100. W grze występuje 20 linii płatnych.