Dwarfs Gone Wild
Dwarfs Gone Wild
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.38
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Dwarfs Gone Wild – automat do gry, o którym się mówi jako najlepszym produktem QuickSpin. Przeczytaj recenzję slotu.

Wydawać by się mogło, że pomysły na dobrą grę skończyły się od kiedy QuickSpin wydał automat do gry nazywany Sakura. Żadne maszyny wydane później nie wzbudziły większego zainteresowania zarówno mediów jak i graczy. Wszystkie bowiem powtarzały bowiem ten sam schemat gry. Tymczasem nowy automat do gry online Dwarfs Gone Wild zdaje się mieć siłę i potencjał, by przełamać tą złą passę. QuickSpin potrzebował właśnie takiej gry, która wprowadzi coś nowego do utartego schematu i przyniesie świeżość oraz zainteresowanie ze strony graczy. Konkurencja jest bowiem dość spora…

Czy Dwarfs Gone Wild, pierwszy automat o siedmiu krasnoludkach wyróżnia się na tle innych produkcji powstałych w ostatnich dniach? Czy rzeczywiście automat ten zasługuje na miano ‘’najlepszego produktu roku od QuickSpin’’, ,,najbardziej ambitnym projektem do tej pory’’ jak oceniają go sami twórcy? Jeśli chcesz się przekonać czy te komplementy pod adresem nowej gry to tylko chwyt reklamowy Jeśli chcesz wiedzieć jak jest naprawdę koniecznie przeczytaj recenzję!

Pamiętasz bajkę o królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach? Jak wiemy karły odegrały całkiem znaczącą rolę w baśni. Podobną odgrywają w Dwarfs Gone Wild automacie do gry. Co ciekawe, każdy z krasnoludków ma inne moce, które są w stanie uruchamiać specjalne opcje bonusowe i darmowe spiny w grze.