Fairytale Legends: Red Riding Hood
Fairytale Legends: Red Riding Hood
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 0
Rok wydania:
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Fairytale Legends: Red Riding Hood

Z pewnością znasz ten dialog:
 Dlaczego masz tak duże oczy?
– Żeby Cię lepiej widzieć.
– Dlaczego masz tak duże uszy?
-Żeby Cię lepiej słyszeć.

Wbrew pozorom Fairytale Legends: Red Riding Hood to nie tylko gra video wyłącznie dla dużych dziewczynek. Powinna spodobać się wszystkim wielbicielom innych baśniowych automatów, jak na przykład: Jack and the Beanstalka, czy Lucky Leprechaun. Red Riding Hood to utrzymany w feerycznej tematyce slot, którego bohaterem jest Czerwony Kapturek, znana postać z bajek dla dzieci. Producent Net Entertainment zaprezentował kolejną po Fairytales Legends: Hansel and Greten wysokiej klasy grę hazardową z serii bajkowych legend.

Automat do gry prezentuje zaczarowany świat wróżek i magicznych stworzeń. Podobnie jak w wypadku innych produktów ze stajni NetEnt, tak i tutaj mamy rozbudowane opcje konfiguracji, rozgrywki oraz sporo bonusów dla gracza. Wszystkie cechy, dzięki którym gry NetEntertainment są popularne wśród odwiedzających internetowe kasyna.

Panel video automatu umożliwia nam kontrolę nad wysokością stawek, możemy obstawiać żetony od wartości 0,2 do 20,00 na pierwszym poziomie oraz nawet do wysokości 200,00 żetonów na 10 levelu. Levele przełączamy niezależnie od wysokości stawki. Taki zabieg sprawił, że automat do gry dedykowany jest dla graczy lubiących prawdziwe ryzyko oraz dla miłośników ostrego hazardu i dużych wygranych!