Helloween
Helloween
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 10
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 94.2
Rok wydania: 2020
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
400 PLN + 120 darmowe spiny
400 PLN + 120 darmowe spiny
Zagraj

Halloween – recenzja automatu go gry

Poczuj mroczny klimat w hardcore’owym stylu w slocie Helloween. Nie, to nie literówka. Automat online Helloween zabiera nas prosto do… piekła! Witamy w świecie upiorów i demonów, w którym nie brakuje także mocnych, heavy metalowych rytmów. Nic dziwnego, gdyż slot inspirowany jest niemieckim zespołem o tej samej nazwie, co sam slot. Założony w 1984 kultowy band usłyszymy podczas ekscytującej gry na automacie, co oznacza, że jest to kolejna produkcja od Play’n Go, który dołącza do portfolio gier inspirowanych rockową muzyką.

Gra wydana w samą porę na obchody Halloween wprowadza nas w wyjątkowy nastrój i zachęca do walki o strasznie duże wygrane. O co możemy zawalczyć? Dowiedz się poniżej!

Producent gryPlay’n GO
Typ maszynyvideo automat
Linie płatne10
Bębny5
Min. zakład0,10
Max. zakład100
RTP96.2%

Helloween: Oprawa graficzna

Gra Helloween jest dość nietypowa dla muzycznej serii slotów od Play’N Go, ponieważ nie przedstawia żadnego członka zespołu na ekranie. Zamiast tego, 5-bębnowa siatka gry z 10 liniami płatnymi znajduje się w wieży zamkowej, a za wirtualnymi oknami widzimy lasy i góry.

Mistyczna atmosfera udziela się jeszcze bardziej na samych bębnach gry. Znajdziemy tutaj wszelkiego rodzaju potwory i halloweenowe dynie. Osobiście uważamy, że zespół Play’N Go tym razem sam nie do końca był przekonany, w którą stronę pójść. Mamy tu elementy rockowe, ale także baśniowe i stricte horrorowe. Niezły misz-masz, to fakt, ale dziwnym trafem, gra wciąż skleja się w konkretną całość.

W grę Helloween spokojnie możesz grać na dowolnym urządzeniu, a produkcja oferuje zakres zakładów od 0,1 do 100 na spin, więc gracze z pewnością znajdą preferowane opcje stawek. Sam model matematyczny gry jest pod pewnymi względami podobny do tego, który można znaleźć w poprzednim wydaniu Play’n Go z serii muzycznej, Twisted Sister.

Gdy przechodzimy do tabeli płatnej, widzimy kilka rozpoznawalnych symboli królewskich A-9, które składają się na najniższe wypłaty. Premie obejmują 4 symbole w stylu Halloween, w tym kościotrupie ręce, gobliny, czarnoksiężnika z magiczną kulą i złoty pierścień z przerażającą twarzą dyni.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, muzyczny slot to nie nowość wykonaniu Play’N Go. Na swoim koncie studio gier ma inne, rockowe gry, a w tym Annihilator, Sabaton, Testament i kilka innych tytułów.

Funkcje bonusowe w Helloween

W slocie Helloween masz całe mnóstwo możliwości na podkręcenie gry. Gracze skorzystają z 7 funkcji darmowych spinów, z których każda ma własne dodatki, które pozwolą Ci nieco ożywić rozgrywkę. To właśnie symbole dyni są kluczem do ich uruchomienia. W automacie znajduje się 7 z nich, odnoszących się do 7 gier bonusowych, które działają jednocześnie jako symbole wild i scatter, zastępując wszelkie inne zwykłe symbole. Gdy uzyskasz 3 symbole scatter na bębnie 1, 3 i 5, aktywuje się funkcja Keeper of the Seven Keys Wheel, która z kolei określa, do jakiej gry premiowej przejdą gracze.

Większość funkcji darmowych spinów została nazwana na cześć muzycznych hitów zespołu Helloween. Uruchomienie ich wszystkich zapewni graczom 5 obrotów, podczas gdy jedna funkcja premium Helloween oferuje aż 7 obrotów:

I’m Alive – za każdym razem, gdy symbol dyni wyląduje na bębnach, zostaje zablokowany na miejscu i rozszerza się w górę lub w dół przy każdym obrocie, aż całkowicie zakryje odpowiedni bęben. Gdy to zrobisz, symbole znikną z siatki podczas następnego darmowego obrotu.

Future World – wszystkie symbole wild mnożą się podczas gry bonusowej.

Eagle Fly Free – każdy symbol wild na siatce pozostaje w grze przez czas trwania darmowych spinów, jednak lata on wokół bębnów, zmieniając swoją pozycję przy każdym obrocie.

Dr Stein – przy każdym spinie wybierany jest losowy nisko płatny symbol, aby następnie przekształcić się w symbol wild.

March of Time – wszystkie symbole wild pojawiające się na siatce zostaną zablokowane i przesuną się o jedną pozycję w lewo przy każdym obrocie, aż dotrą do skrajnego lewego bębna, by następnie opuścić pole gry.

I Want Out – podczas gry bonusowej wszystkie symbole Wild pojawiające się na zestawie bębnów powiększą się do rozmiaru 2×2.

Helloween Free Spins – najbardziej pożądana gra bonusowa spośród wszystkich z wymienionych. Gracze przechodzą do funkcji z 7 obrotami zamiast 5, jak w poprzednio wymienionych funkcjach. Podczas darmowych spinów na siatce pojawią się symbole scatter, a za każdym razem, gdy uzyskasz 3 z nich, koło Keeper of the Seven Keys zostanie uruchomione, aby przyznać kolejną grę bonusową.

Dlaczego warto grać w Helloween

  • idealny wybór na czas obchodów Halloween – gwarancja świetnej zabawy w „strasznej” astmosferze
  • maksymalna wygrana o wartości 5000x Twojej stawki
  • 7 funkcji bonusowych, gwarantujących darmowe spiny