Immortal Guild
Immortal Guild
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 2
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 1024
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.54
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Immortal Guild – Przenieś się do świata magii i wygranych w automacie Push Gaming

Trudno ukryć, że jesteśmy wielkimi fanami maszyn hazardowych od Push Gaming. Immortal Guild to kolejny rewelacyjny produkt tego studia gier. Zachwyceni nim powinni być wszyscy fani fantastyki i gier RPG. Mowa o Immortal Guild, drużynie nieśmiertelnych, którym obca jest śmierć ze starości. By ich zabić potrzeba specjalnych umiejętności, bądź magii. Dołącz więc do grupy nietuzinkowych bohaterów i zawalcz o sławę i wielkie wygrane!

Wygląd i oprawa graficzna

Mamy już namiastkę tego jak wyglądać będzie Immortal Guild w postaci kilku screen shotów gry zamieszczonych na stronie Push Gaming. W kilku słowach, gra hazardowa wygląda po prostu rewelacyjnie. Nasycone kolory, tło przedstawiające dolinę rzeki, symbole z podobiznami nieśmiertelnych bohaterów i ich broni…

Jakże to wszystko podobne do gier RPG, w tym sławnej gry planszowej Magii i Miecza, od której wszystko się zaczęło. Immortal Guild zabierze Cię do świata, który istnieje tylko na kartach książki, świata wymarzonego przez autorów fantasy, gdzie magia istnieje, a ci którzy nią władają dokonują prawie niemożliwego. Grafiki w maszynie hazardowej Immortal Guild pobudzaja wypobraźnię, zresztą zobaczcie sami!

Opcje bonusowe

Niewiele wiemy o Immortal Guild. Niedawno na stronie Push Gaming pojawiła się zajawka o nowej grze. Wersja testowa gry jest jeszcze niedostepna, ale możemy skonstruować pewien obraz gry na podstawie dostępnych nam informacji. W pewnym stopniu będą to więc domniemania, a nie fakty. Warto jednak zweryfikować je, kiedy gra będzie już dostępna.

Producent wspomina o funkcji bonusowej nazywanej ‘Colapsing Reels’, czyli czegoś na kształt kaskady bębnów, czy też spadających bębnów. Za uruchomienie kaskady gra nagrodzi gracza jednym respinem. Cieszy nas niezmiernie ta wiadomość, gdyż jest to więc kolejna szansa na zdobycie wygranych bez obciążania stanu naszego salda w grze.

Podczas tej opcji bonusowej należy wypatrywać na bębnach symboli przedstawiających nieśmiertelnych bohaterów: Kobiety Maga, Wojownika i Łowcy. Dlaczego to takie istotne? Gra obdaży Cię mnożnikiem wygranych, który rzecz jasna pozwoli je zmultiplikować.

immortal guild mobilny

W grze pojawią się także symbole specjalne (a jakże!) Co najmniej trzy symbole Scattera na bębnach pozwolą Ci na aktywowani opcji bonusowej w postaci darmowych spinów. W sesji darmowych zakręceń pojawia się kolejny specjalny symbol: Wild Lion (symbol przedstawiająy główkę lwa wysadzaną rubinam i szmaragdami). Dzięki niemu uzyskasz szansę na re-spin i jeszcze większe mnożniki wygranych!

Wszystkie symbole specjalne zajmują dwie pozycje na bębnach.