Iron Sky: The coming Race
Iron Sky: The coming Race
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 25
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 95.61
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Iron Sky: The coming Race

Iron Sky: The Coming Race to automat do gry online, który zabierze Cię o jakieś trzysta lat w przyszłość. Ludzkości grozi zakłada, a wojna pomiedzy nazistami, a ich przeciwnikami doprowadziła do zniszczenia Ziemi. Ci, którym udało się przetrwać, schronili się w bazie kosmicznej znajdującej po drugiej stronie Księżyca. Wskrzeszony z martwych Hitler, sklonowane dinozaury, statki kosmiczne poruszające się z zawrotną predkością… wszystko to, znajdziesz w Iron Sky: The Coming Race, automacie od PlayPearls. Oj, będzie się działo!

Gra powstała w inspiracji o film o tym samym tytule. Jesli go oglądałeś, z pewnością domyślasz się jak będzie wyglądała gra. Dla tych z was, którzy nie maja pojęcia o czym jest film – nie martwcie się, o wszystkim dokładnie opowiemy. W końcu po to jest ta recenzja.

Wygląd i opawa graficzna

W grze Iron Sky: The Coming Race nie tylko wykorzystano historię z filmu, co po prostu użyto jego fragmenty i zdjęcia. Pierwszy z nich zobaczymy jako intro do gry. Jego zadaniem jest wprowadzenie gracza w świat Iron Sky: The Coming Race. Ponadto, postaci, które znane są z produkcji filmowej, pojawiaja się w automacie jako symbole lub rywale widoczni po dwóch stronach konsoli do gry. Po lewej umieszczono Hitlera, po prawej natomiast Obi Washington, która jest jednym z głównych bohaterek filmu. Sama opowieść to miks, od którego wiruje nam w głowach. Na tym właśnie polega atrakcyjność Iron Sky: The Coming Race, która postanowiło wykorzystać także PlayPearls. Mówi się nawet, że film traktuje o pewnej teorii spiskowej…

Same grafiki w grze wyglądają bardzo nowowcześnie. Wykonanie i ich jakość nieco nas zaskoczyła, gdyż PlayPearls to bardzo mało znany producent gier. Ich automaty nie były nigdy wcześniej jakoś spektakularne. Określilibyśmy je raczej jako przeciętne i raczej nie wyrózniające się. To, co jednak reprezentuje sobą automat do gry online Iron Sky: The Coming Race i kilka pozostalych zasługuje na pochwałę. Wygląda na to, że rośnie nam kolejny nowy godny uwagi producent video slotów. Gry PlayPearls możesz znaleźć w Joycasino.

Na bębnach automatu pojawiają się takżelitery alfabetu w kolorze czerwonym, symbole specjalne w postaci symboli Wild, i dwóch symboli Bonus: Tyranosaurus Rex i mężczyzna w bieli. O opcjach bonusowych opowiemy wkrótce. Wszystkie wygrane zostają podświetlone na bębnach przez co łatwo nam je zidentyfikować. Kręceniu spinów towarzyszy muzyka, którą określilibyśmy jako hard-rock. Świetnie się ona komponuje z futurystyczno-apokaliptycznym tematem, o którym traktuje Iron Sky: The Coming Race.

Iron Sky: The Coming Race to pierwsza gra hazardowa od PlayPearls, która mamy okazję recenzować. Tego powodu opiszemy również elementy, które zazwyczaj pomijamy: mamy na myśli panel sterowania gry. Przycisk spinu w kolorze czerwonym zajmuje dość sporo miejsca. Oczywiście w grze dostepne są także przyciski dla zmiany stawki (+ i -), przycisk ustawień dźwięku (możemy go całkowicie wyciszyć). Mamy również bardzo łatwy dostep do instruckji gry. Aby wejść w tryb automatu należy przytrzymać dłużej czerwony przycisk spinu i kliknąć na niego ponownie, kiedy chcemy zaprzestać kręcenia spinów.

Wielka wygrana iron sky the coming race