Jack Hammer
Jack Hammer
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 36
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.96
Rok wydania: 2011
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest
Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest
Zagraj

Jack Hammer

O grach slotowych w Internecie słyszał chyba każdy. Większość osób zapewne trafiła również na ich reklamy, lub też miała okazję osobiście spróbować tej formy rozrywki. Sloty są jedną z najważniejszych ofert kasyn internetowych, a także stanowią bardzo prostą i emocjonującą możliwość zdobycia większych wygranych.

Do bardzo znanych gier slotowych należy Jack Hammer. Ta gra ma już swoje lata, ale nadal zalicza się ją do hitów i nadal posiada wielu sympatyków. Jej twórców zainspirował komiks o przygodach Jacka Hammera w świecie gangsterskich porachunków.

Wypróbuj automat Jack Hammer za darmo:

Jack Hammer to trzyrzędowy automat z 15 niezależnymi bębnami. Gracz może obstawiać w nim 25 linii, przy czym na każdą może stawiać od 1 do 10 monet.
Automat posiada premie Sticky Wins, Free Spins oraz symbol mnożnika wygranej – Wild.

Jack Hammer

Jak w każdym automacie, gracz aby wygrać, musi ułożyć przynajmniej trzy jednakowe symbole w jednym rzędzie, liczone od lewej do prawej. Wygrane, które wypadną są mnożone przez liczbę monet postawioną przez gracza na dana linię, ale wypłacana jest tylko najwyższa wygrana na linii stawki. Jeśli gracz zdobył wygrane na kilku liniach wówczas są one do siebie dodawane.

Biorąc pod uwagę powyższe od razu widać, że Jack Hammer to jeden z klasycznych slotów, bez większych niespodzianek i szaleństw. Cieszył się on jednak tak dużym zainteresowaniem, że firma Net Entertainment postanowiła wypuścić jego kontynuację o nazwie Jack Hammer 2.