Jackpot 6000
Jackpot 6000
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 2
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 3
Linie płatne: 5
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 98.9
Rok wydania: 2014
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest
Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest
Zagraj

Jackpot 6000

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier kasynowych jest jednoręki bandyta. Gra ta, choć jest stosunkowo młoda, zdobyła już rzesze miłośników i na stałe zagościła zarówno w naziemnych, jak i internetowych kasynach. Jedną z jej głównych zalet jest to, iż istnieją liczne jej odmiany, przez co, gdy jeden automat zaczyna się nudzić, można przejść do następnego i cieszyć się nową tematyką.

Wypróbuj automat Jackpot 6000 za darmo:

Zagraj na slocie Jackpot 6000 w tych kasynach:

Krótka historia jednorękiego bandyty

Jednoręki bandyta znalazł swój początek w maszynie skonstruowanej przez firmę Pitt and Sittman. Urządzenie miało pięć bębnów, na których zamieszczone były karty pokerowe. Zadaniem gracza było pociągnięcie dźwigni i ułożenie najlepszego pokerowego układu. Ta maszyna jednak nie była wypłacalna, a wszelkie nagrody dla zwycięzców miały charakter rzeczowy.

Kolejną maszynę zbudował Charles Fey a jej najbardziej charakterystycznym elementem był symbol Liberty Bell.

Pierwsze maszyny elektryczne pojawiły się w latach 70 XX wieku, a ich twórcą była firma Fortune Coin. Maszyny elektroniczne szybko zyskały popularność wśród kasyn, albowiem znacznie trudniej było je oszukać, a to oznaczało wymierne zyski dla kasyna od każdego automatu.

Gdy w maszynach pojawiły się mikrochipy i generatory liczb losowych oszukiwanie całkowicie przestało być możliwe. Kasyna oszalały na punkcie jednorękiego bandyty i szaleństwo to trwa do dziś.
Obecnie poza tradycyjnymi bębnowymi maszynami jednorękiego bandyty bardzo duża popularnością cieszą się również video maszyny, które zachęcają bardzo ciekawymi i różnorodnymi wizualizacjami gier.

Jackpot 6000

Do najbardziej rozpoznawalnych, nawet przez laików, maszyn wrzutowych należy Jackpot 6000. Maszyna ta posiada 5 bębnów i jest maszyną 3 rzędową, a zatem należy do klasycznych wersji jednorękiego bandyty.

W automacie Jackpot 6000 można postawić maksymalnie 10 monet, ale w każdej rundzie można wygrać ich sześćsetkrotność, a zatem tytułowe 6000 monet. Stąd również wzięła się nazwa automatu, aby każdy, kto przy nim siada wiedział jak dużą wygraną może zgarnąć jednym pociągnięciem dźwigni.

W każdej rundzie można obstawić maksymalnie pięć linii, przy czym na każdą linię maksymalnie dwa żetony. Postawienie maksymalnego zakładu 10 żetonów jest warunkiem, który trzeba spełnić aby zakwalifikować się do trybu Supermeter, który po wygranym spinie pomnaża stawkę zakładów.

Jackpot 6000 maszyna do gry

Oprócz trybu Supermeter w automacie gracz może podwoić swoje pieniądze również w grze, w orła i reszkę. Warunkiem jest wygrany spin, albowiem tylko po w
przypadku zwycięstwa maszyna daje możliwość pomnożenia kwoty wygranej i to nawet kilkakrotnie, jeśli kolejne losowania orła lub reszki są trafione.
Jedną z niewielu wad Jackpota 6000 jest fakt iż gry tego typu nie są grami progresywnymi, a zatem nie można w nich zdobyć jackpota progresywnego (skumulowanej wgranej z kilku automatów). Zachęcająco natomiast wygląda ich grafika, która choć jest bardzo prosta, to swoją kolorystyką i ostrością obrazków przyciąga wielu chętnych. Ponadto Jackpot 6000 to typowa „owocówka” a zatem bardzo lubiana przez graczy maszyna, w której na bębnach znajdują się praktycznie same symbole owocowe.