Joker Lanters
Joker Lanters
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 2
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 40
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 97.42
Rok wydania: 2020
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
4000 PLN i 125 spinów + 50 spinów bez depozytu
4000 PLN i 125 spinów + 50 spinów bez depozytu
Zagraj

Joker Lanters – recenzja automatu

Kalamba Games ratuje Halloween dzięki nowej grze Joker Lanterns! Być może tegoroczne Halloween różnić się będzie od wielu pozostałych z poprzednich lat, jednak Kalamba Games z pewnością zadba o to, aby upiorne, wykrawane dynie wciąż pojawiły się na naszej drodze. Slot jackpotowy Joker Lanterns jest genialną produkcją przygotowaną specjalnie na okazję Halloween, dzięki której zawalczymy o maksymalne wygrane wartości 10000x Twojej stawki!

Producent gryKalamba Games
Typ maszynyautomat z progresywnym jackpotem
Linie płatne40
Bębny6 x5
Min. zakład0,50
Max. zakład100
RTP97.42%

Joker Lanterns: Oprawa graficzna

Automat, bardzo nowoczesny w swoim wydaniu, wciąż utrzymuje koncept retro. W grze Joker Lanterns pojawiają się klasyczne symbole owoców na bębnach. Są to najniżej płatne symbole, w tym wisienki, śliwki i winogrona, oraz kilka innych popularnych symboli takich jak koniczyna czy dzwonek. To właśnie ten ostatni jest najlepiej płatny z nich wszystkich, dając nam 2x wartości stawki zakładu za otrzymanie 6 symboli na lini płatnej.

Symbole premium są z pewnością bardziej interesujące. Wciąż nie zagwarantują nam mega wygranych, jednak po podsumowaniu różnych kombinacji zwycięskich możemy pozytywnie się zaskoczyć, szczególnie gdy otrzymamy mnożnik podczas darmowych spinów! Na ekranie ujrzymy symbol BAR, podwójny oraz potrójny BAR, płonącą siódemkę oraz samego Jokera Lantern. Wiadomo, to właśnie on wypłaci najlepszą kasę, przyznając wypłatę w wysokości 20x stawki za dopasowanie 6 symboli.

Symbole scatter uruchamiają główny bonus w postaci darmowych spinów – są one reprezentowane przez symbol „BONUS”. Na bębnach można dostrzec także specjalne symbole „JACKPOT” – są to czerwone, rzucające się w oczy monety. Uzyskanie 7 lub więcej takich symboli w dowolnym miejscu w grze zapewni Ci Brown Jackpot, a zdobycie 9 symboli zagwarantuje Silver Jackpot. Jeśli trafisz 12 lub 13 symboli, zgarniesz Gold Jackpot, a jeśli szczęście naprawdę Ci sprzyja i zdobędziesz aż 14 lub więcej symboli, otrzymasz Platinum Jackpot – i to właśnie tego życzymy Ci najbardziej!

Funkcje bonusowe w Joker Lanterns

Czas spojrzeć na jedną z najbardziej ulubionych funkcji bonusowych. Darmowe spiny! Jeśli zdobędziesz gdziekolwiek w zasięgu wzroku co najmniej 3 symbole bonusowe, uruchomisz bonus darmowych spinów. Otrzymasz wówczas 3-krotną lub 4-krotną stawkę zakładu w postaci nagrody pieniężnej, w zależności od liczby uzyskanych symboli scatter.

Podczas darmowych spinów nie dzieje się zbyt wiele, ale za każdym razem, gdy zbierzesz trzy gwiazdki bonusowe, otrzymasz dodatkowe 3 darmowe obroty. Mechanika ponownego spinowania może trwać dłuższą chwilę – więc możesz spodziewać się, że runda bonusowa nie skończy się w mgnieniu oka!
Podczas darmowych spinów symbole wild będą również warte 1x, 3x, 5x lub 10x, w zależności od tego, na którym poziomie HyperBet grasz. W podstawową grę można grać na 4 różnych poziomach HyperBet:
Poziom 1: wartość mnożnika wild wynosi x1, a każdy bonus darmowych spinów zaczyna się od 5 obrotów
Poziom 2: wartość mnożnika wild wynosi x3, a każdy bonus darmowych spinów zaczyna się od 8 obrotów
Poziom 3: wartość mnożnika wild wynosi x5, a każdy bonus darmowych spinów zaczyna się od 10 obrotów
Poziom 4: wartość mnożnika wild wynosi x10, a każdy bonus darmowych spinów zaczyna się od 12 obrotów

Poziomy HyperBet to coś, co widzieliśmy w wielu innych automatach online Kalamba Games. Po prawej stronie bębnów będziesz mógł użyć miernika HyperBet, aby zmienić wartość mnożnika wild podczas gry podstawowej. Wybór ten oczywiście zwiększy wartość Twojej stawki, ale są też inne korzyści z jej używania, w tym zwiększony RTP. Dodatkowo, im wyższy HyperBet, tym więcej darmowych spinów otrzymasz, gdy runda bonusowa będzie aktywna.

Dlaczego Warto Grać w Joker Lanterns

• Połączenie retro „owocówki” z nowoczesnym motywem Halloween sprawdza się genialnie nie tylko w październiku, a możliwość zdobycia wielkiego jackpota zachęca do gry niezależnie od pory roku
Korzystna wartość RTP (97.42%)
• Największa wygrana w wysokości 10000x wartości stawki zakładu!
Cztery warianty jackpota do zdobycia – Brown, Silver, Gold, Platinum
• Genialna funkcja HyperBeat, która pozwala na zdobycie większej ilości darmowych spinów
• Produkcja dobrze zoptymalizowana pod urządzenia mobilne