Legend of the Nile
Legend of the Nile
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 2
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 6
Linie płatne: 0
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 95.62
Rok wydania: 2017
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
200% do 4000 PLN w 3 bonusach
200% do 4000 PLN w 3 bonusach
Zagraj

Zyskaj błogosławieństwo bogów i zgarnij fortunę w Legend of the Nile rewelacyjnym slocie od Betsoft! Gra dostępna od teraz w Casinia!

Legends of the Nile, nowa gra od Betsoft wydaje sie być godnym rywalem gier takich jak Book of Dead, czy Book of Ra Deluxe. Tym razem odchodzimy od tematu księgi, nadal jednak pozostajemy w starożytnym Egipcie i to bardziej niż Ci się wydaje! W The Legend of the Nile nie bawimy się w poszukiwanie skarbów, lecz wyruszamy w podróż w czasie po hojność bogów, sławę i bogactwo! A automat do gry z 6 rzędami rzeczywiście to umożliwia.

Czy okażesz się godny stąpać ścieżką bogów? Nil od zawsze otaczała magia tajemnicy, był siedzibą starożytnych bóstw i życiodajną rzeką. Ba, rzeka sama była czczona przez Egipcjan. Podobnie w grze od betsoft, Nil jest siedzibą trzech najpotężniejszych egipskich bogów: boskiej Isis, pani nieba; Anubis, władca świata podziemnego i wszechpotężny Ra, bóg słońca. Trafienie symboli przedstawiających tych bogów wiąże się z uruchomieniem intrygujących opcji bonusowych, ale o tym za chwilę. Wygrana na tym slocie to wielkie wyróżnienie, podobnie jak przejście całej Ścieżki bogów. Czy masz odwagę stawić czoła najtrudniejszym próbom i niebezpieczeństwom? Jak czyste są Twoje zamiary i serce? Tylko nieliczni dostąpią zaszczytu i uda im się przejść całą drogę w wyprawie po skarby bogów. Sprawdź czy jesteś jednym z nich i zgarnij dziesiątki darmowych spinów, pomnóż swoje wygrane, a być może… uda Ci się trafić progresywny jackpot!