Magic Stars 5
Magic Stars 5
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Nie
RTP: 96.42
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
20 PLN bez depozytu + 200%Bonus
20 PLN bez depozytu + 200%Bonus
Zagraj

Magic 5 Stars

Zapraszamy do podróży na drugi kraniec Wszechświata! Naturalnie czeka Cię takze możliwosć zyskania wysokich wygranych. Nowa gra od Wazdana Magic 5 Stars bardzo przypomina niedawno wydaną Space Gem. Podobieństwo ogranicza się jednak do tematu gry, gdyż Magic 5 Stars jest po prostu poprzedniej gry Magic 3 Stars. Skąd to upodobanie Wazdana do tworzenia kolejnych wersji? Mamy wrażenie, że firma ta chce nieustannie ulepszać swoje produkty i nie spoczywa na laurach. Chwała im za to, gdyż dzięki temu masz szanse zagrać na nowej, jeszcze lepszym wariancie Twoje julubionej gry! Jeśli nowa gra nie przypadła Ci do gustu, zawsze możesz wrócić do starej.

Wygląd i oprawa graficzna

Magic 5 Stars niemalże do złudzenia przypomina swoją poprzedniczkę Magic 3 Stars. Czy jest jakaś różnica? Prawdę mówiąc niewielka. Nieco inne tło, troszkę lepiej wyglądające symbole na bębanch… Magic 5 Stars wyglada moze nieco bardziej nowocześnie, ale różnica nie jest aż tak wielka. Wazdan uwielbia jednak wydawać kolejne edycje swoich gier i możemy się spodziewać, że za jakiś czas pojawią się kolejne Magic Stars. Trudno nam jednak określić, czym tak naprawdę pod ezględem mechaniki różnią się obie gry.

Dla tych z Was, którzy nie mają pojęcia jak wyglądają gry Magic Stars poświecimy ten paragraf. Gra jest bardzo przyjemna audio-wizualnie. Słyszymy ścieżkę dzwiękową, która wprowadza nas w klimat kosmicznej podróży, jak żadna inna. Żeby nie było wątpliwosci dokad się wybieramy, w tle gry widzimy przepiękna galaktykę. Mgławice poruszają się, gwiazdy migoczą, dzięki temu mamy wrażenie przestrzeni i upływu czasu, jaki potrzeba na przemierzenie tak wielkich odległości.

Na bębnach pojawiają się symbole przedstawiające kryształowe gwiazdy. Są one różnych kolorów i ogólnie mówiąc, gra ta jest bardzo atrakcyjna wizualnie. Dodatkowo, każda wygrana wyzwala animacje, które robią jeszcze większe wrażenie na graczu.