Marvelous Mr Green
Marvelous Mr Green
Ocena
stars-empty
stars-filled
Zmienność No data available. Shortcode missing -game- parameter.
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: No data available. Shortcode missing -game- parameter.
Linie płatne: No data available. Shortcode missing -game- parameter.
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Nie
RTP: No data available. Shortcode missing -game- parameter.
Rok wydania: No d
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
100%, DO 140 EUR
100%, DO 140 EUR
Zagraj

Marvelous Mr Green

pan green kasyno

Gra video zaprojektowana przez firmę Net Entertainment na specjalne życzenie kasyna Mr Green. Na pięciu bębnach po trzy rzędy znajdziemy 20 linii wypłat, darmowe spiny, symbole Wild i Scatter oraz Multipliera, który pomnoży nasza wygraną.

Zasady Gry Marvelous Mr Green

Automat do gry Marvelous Mr Green, czyli Wspaniały pan Green daje nam możliwość regulowania zarówno ilości linii wypłat, które obstawiamy, jak i wartości stawki. Zwycięstwo w grze zapewnia nam trafienie identycznych symboli na obstawionych liniach wypłat.

Przed każdym obrotem a także w czasie trwania głównej gry automat typuje dla nas mnożnik od 1 do 5, który pozwala na zwielokrotnienie wysokości wygranej.

Symbol Wild pojawia się w grze losowo i zastępuje dowolny symbol w grze z wyjątkiem Scatter. Jeżeli trafimy przynajmniej dwa Scatery, nasza wygrana zostanie dodatkowo pomnożona:

2 Scaterry: pomnożenie wygranej kwoty x2
3 Scaterry: pomnożenie wygranej kwoty x4
4 Scaterry: pomnożenie wygranej kwoty x25
5 Scaterrów: pomnożenie wygranej kwoty x100

Dodatkowo, pojawieniu się 3 Scatterów jednocześnie towarzyszy wygrana w postaci serii darmowych spinów. Wysokość stawki w tej rundzie równa jest stawce z rundy, w której aktywowaliśmy darmowe obroty.

Stawki W Grze Marvelous Mr Green

Jak już pisaliśmy, na tym slocie obstawimy do 20 linii wypłat. Do dyspozycji mamy 6 kwot zakładów, od 0,01 do 0,5 oraz 10 poziomów, czyli ilości żetonów na każdej linii wypłat. Jeżeli pomnożymy poziom stawki przez wartość pojedynczego żetonu, otrzymamy wysokość stawki dla jednej linii wypłat. Całkowitą wysokość stawki w grze uzyskamy mnożąc wybraną ilość linii wypłat przez wartość żetonów oraz ich ilość na każdej z linii.

Stawka minimalna: poziom stawki 1 x 01 linia wypłat x wartość żetonu 0,01 = 0,01
Stawka maksymalna: poziom stawki 10 x 20 linii wypłat x wartość żetonu € 0,50 = € 100

The Marvellous mr green automat

Podsumowanie Gry

Marvelous Mr Green to klasyczny slot Net Entertainment. Nie ma tu w zasadzie niczego, czego byśmy nie znali z pozostałych gier hazardowych tego szwedzkiego producenta. Nie znaczy to jednak, że możemy sobie darować granie na tym automacie. Bynajmniej. Marvelous Mr Green to gra online, którą każdy prawdziwy fan Netentowskich slotów powinien znać i wypróbować samemu.