Mega Fortune Dreams
Mega Fortune Dreams
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 2
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 95.9
Rok wydania: 2014
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest
Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest
Zagraj

Mega Fortune Dreams

Mega Fortune Dreams jest nową wersja znanego na całym świecie automatu, który kryje się pod nazwą Mega Fortune. Producentem gry jest NetEnt, który tak jak w poprzedniej wersji zadbał o to, aby gracz miał możliwość poczucia się jak przyszły milioner. Gra wzbudza u gracza ochotę, zdobycia jak największej fortuny. NetEnt tak jak w oryginale, dał możliwość poznania gry w darmowej wersji. Ekskluzywne przedmioty, luksusowy jacht w tle i rozrywka na wysokim poziomie, można stwierdzić, że aż ma się ochotę zagrać i zgarnąć wygraną.

Zagraj na slocie Mega Fortune Dreams w tych kasynach:

Sen O Fortunie

Mega Fortune Dreams jest 5 bębnowym automatem, ułożonych w trzech rzędach. Podobny układ miała wcześniejsza wersja, jednakże pierwszą różnice możemy odnaleźć w ilości linii wygrywających, Mega Fortune Dreams posiada ich 20 (w poprzedniej wersji było ich 25). Standardem jest natomiast ilość 3 progresywnych jackpotów (Mega, Major i Rapid Jackpot). Co oczywiście oznacza, że im więcej osób gra, tym wyższa jest stawka wygranej.

Mega Fortune Dreams posiada odświeżoną szatę graficzną, co oznacza, iż nadal motywem przewodnim jest luksus na najwyższym poziomie. NetEnt nie zapomniał o oprawie muzycznej. Tym razem dźwięk stał się bardziej stonowany, muzyka jest delikatniejsza, gracz może poczuć się bardziej wyluzowany. Jest to ogromny plus dla tej wersji. Wracając do grafiki, NetEnt uwzględnił w grze towary z górnej półki (np. markowy zegarek, torebka ozdobiona drogimi kamieniami, czy też diamentowy pierścionek). Nie zabrakło butelki dobrego szampana i koktajlowych kieliszków. Jak widać twórca gry pamiętał również o damach. Dodatkowo w grze na bębnach pojawiła się cyfra 10 i litery J, Q, K i A, jednak wszystkie zostały wzbogacone klejnotami. NetEnt jak widać nie oszczędzał.
Wśród symboli bonusowych pojawia się, tak jak we wcześniejszej grze oznaczenie “wild”,“scatter” oraz “bonus”. Pod symbolem “wild” kryją się dwie palmy, natomiast pod “scatter” ogromny diament. Koło fortuny pozostaje nie zmienione, nadal oznacza symbol “bonusa”, który daje możliwość wygrania w dodatkowej grze Jackpota. Wylosowanie min. 3 symboli “scatter”, skutkuje otrzymaniem dodatkowych spinów (losowań). Symbol “wild” tak jak w poprzedniej wersji gry, zastępuje wszystkie inne symbole podczas tworzenia zwycięskich kombinacji.

mega fortune dreams

Mega Fortune Dreams powinna zachwycić każdego ulubieńca gier automatów. Miła dla oka grafika, przyjemne dla uszu brzmienia, wprowadzają nas na wyższe sfery. Każdy z nas ma prawo poczuć się jak ktoś wyjątkowy. Ten automat zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.