Pudzianator
Pudzianator
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 0
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 27
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Nie
RTP: 96.12
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
100%, DO 140 EUR
100%, DO 140 EUR
Zagraj

Pudzianator by Mariusz Pudzianowski – brandowany automat od Promatic Games

Pudzianator to jedna z najbardziej oryginalnych maszyn hazardowych, jakie przyszło nam recenzować ostatnimi czasy. I nie chodzi wcale o opcje bonusowe, tylko sam pomysł na grę jaką miał Promomatic Games, polski producent. Deweloper postanowił stworzyć automat online inspirowany dokonaniami najsilniejszego człowieka świata i wielokrotnego mistrza MMA – Mariusza Pudzianowskiego. Gra zawiera intro (krótki filmik) przedstawiający tego sportowca, jego zdjęcia, które zostały umieszczone jako symbole na bębnach, czy nawet nagrania z głosem Pudzianowskiego. Zdecydowanie jest to gra, którą należy wypróbować!

Wygląd i oprawa graficzna

Sama mechanika tej gry jest raczej klasyczna. Video slot wyglądałby bardzo retro, gdybu nie fakt, iż umieszczono na nim liczne podobizny Mariusza Pudzianowskiego. Bębny automatu krecą sie wolno, widzimy też klasyczne litery alfabetu, które pojawiają się w wiekszości automatów online. Na pochwałę zasługuje krótkie intro do gry, które jest po prostu sceną filmowa przedstawiającą mistrza.

Dalej, na bębnach znajdują się też symbole przedstawiające akcesoria związane z zawodami, w których wziął udział sportowiec: opona o wadze 300 kilogramów, rekawice bokserskie, ciężarki o zawrotnej wadze i wielkości.

Pudzianator to gra, która zabierze Cię wprost na na arenę, gdzie rozgrywają się walki MMA. Znajdujesz się na widowni i kibicujesz Pudzianowi w walce. Tłumy szaleją, gra głośna muzyka, a na ekranach transmitowana jest walka w zbliżeniu. Pudzianator to gra zaprojektowana z odwagą i finezją. Nawet przycisk do gry ma kształt pasa mistrza, po który sięgnął Pudzian aż 5 razy!

Pudzian w grze Pudzianator