Raging Rex
Raging Rex
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 2
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 6
Linie płatne: 4096
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 96.34
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
400 PLN + 120 darmowe spiny
400 PLN + 120 darmowe spiny
Zagraj

Raging Rex

Kto z nas nie uwielbia Parku Jurajskiego od Stevena Spilberga? Nawet jeśli nie oglądałeś tego filmu (jak to możliwe?!) z pewnością o nim słyszałeś. Marzeniem Spilberga było ożywienie prehistorycznych zwierząt, stworzeń z mitów i legend… i oczywiście mu się to udało! Play’n Go, studio gier miało podobny zmaiar i tak właśnie powstał Raging Rex, automat do gry, który przeniesie Cię wstecz o miliony lat. Graj i spotkaj te piękne i zarazem niebezpieczne storzenia.

Raging Rex zachwyci Cię darmowymi spinami nie mającymi końca, czy szalejącym na bębnach MEGA symbolem Rex. Dinozaur przemieszcza się na bębnach i zbiera dla Ciebie wielkie wygrane. Dodatkowo król dinozaurów zabierze Cię na polowanie, w którym zgarniesz mnożniki wygranych. Te pozwolą na szybkie i łatwe zwiększenie Twojego salda!

Wygląd i oprawa graficzna

Na bębnach automatu Raging Rex widzimy zwierzęta i skamienieliny, które jednocznacznie kojarzą się z okresem jurajskim. Pojawiają się więc komary zatopione w bursztynie, dinozaury takie jak Raptor Red, Triceratopsy, diplodoki. Gwiazdą jest jednak słynny Tyrannosaurus Rex, którego podobizna funkcjonuje jako symbol, który rozciąga się i zajmuje wszystkie trzy pozycje na bębnach (symbol collosal). Symbol ten przesuwa się w lewą stronę i działa jako Wild, dzięki czemu zdobywasz wielkie wygrane!

Wróćmy jednak do tego jak wygląda sam automat online Raging Rex. Maszyna jest pełna kolorów i dzwięków, a dokładnie odgłosów dźungli tamtego czasu. Słyszymy ćwierkanie egzotycznych ptaków i zwierząt. W tle maszyny istotnie widzimy bujną roślinność tropikalnych lasów i zastygamy i oczekujemy, aż wyłoni się z nich piękne stworzenie.

Choć Tyrannosaurus Rex rzadko wzbudza zachwyt, a raczej przerażenie trudno nie podziwiać tego fascynującego stworzenia. Raging Rex, oznacza wściekłego Rexa, i takim właśnie przedstawia go Play’n go, w pogoni za wielkimi wygranymi i darmowymi spinami. Czy nakarmisz Rexa?