Raven’s Eye
Raven’s Eye
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 30
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.1
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Raven’s Eye – Wejdź do świata celtyckiej magii!

Raven’s Eye to klimatyczna gra hazardowa, w której poznasz piękną kapłankę druidów i jej kruka Ravena. Maszyna hazardowa od Thunderkick została stworzona z pomysłem: na bębnach automatu pojawiają się symbole związane z kosmologią celtycka – cztery żywioły: woda, powietrze, ziemia i ogień. Thunderkick zabierze Cię w podróż do niezwykłego świata magii i kultury która już nie istnieje.

Oprawa graficzna

Czy automat do gry Raven’s Eye może się podobać? Tak i to bardzo, bo ekipa dewelopera zadbała o odpowiednie grafiki i ścieżkę dźwiękową, której trudno się oprzeć. Tło do gry stanowi wczesnośredniowieczna budowla, najprawdopodobniej świątynia. Widzimy charakterystyczne dekoracje i elementy zabudowy. Wszystko spowite jest w zieleni: świątynia znajduje się na leśnej polanie, wokół niej rosną drzewa, kępy trawy i kwiatów. Jest to magiczne i niezwykłe miejsce, co do tego nie mamy wątpliwości.

Sama konsola do automatu jest niezwykła. Została wbudowana w coś na kształt portalu wejściowego: zdobiony jest płaskorzeźbami w kształcie ptasich skrzydeł. Kamienny Łuk wsparty jest na kolumnach – te pokrywa bluszcz. Pole, na którym zostały umieszczone symbole pokryte jest pięknymi wzorami, charakterystycznymi dla kultury celtyckiej.

Jakie symbole pojawiają się na automacie Raven’s Eye? Są to przede wszystkim litery alfabetu A, K, Q, J, 10 i symbole reprezentujące cztery żywioły. Symbole jak widać nie są skomplikowane, wystarczyły jednak by stworzyć interesującą grę. Czy to samo możemy powiedzieć o opcjach bonusowych?