Relic Hunters and Book of Faith
Relic Hunters and Book of Faith
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 6
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.37
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Dołącz do poszukiwaczy skarbów i zgarnij wygrane godne najbardziej zuchwałych!

Relic Hunters and the Book of Faith to automat do gry o niezwykłej oprawie. Choć jest tak wiele gier, które zabiorą Cię w wirtualną  podróż do starożytnego Egiptu, nie każda z nich jest udana. Tego z pewnością nie możemy powiedzieć o Book of Faith, gdyż jest to automat z górnej półki. Im więcej weń grasz, tym jeszcze bardziej się podoba. Poniżej prezentujemy recenzję Relic Hunters and the Book of Faith od Wazdan Games.

Oprawa graficzna

Automat wita nas wspaniałą ścieżką dźwiękową która sprawia, że natychmiast zanurzysz się w świecie gry. Nie ma wątpliwości – znalazłeś się w starożytnym Egipcie i czeka Cię niezwykła przygoda! Na ekranie widzimy odległe, tajemnicze miejsce, ukryte przez piaski pustyni. Spośród piaskowej wydmy wystaje tylko wierzchołek kamiennego obelisku. Zapewne są to ruiny egipskiej świątyni lub grobowca, w którym stopa ludzka nie stanęła od tysięcy lat. Czy chcesz się do niego dostać i zabrać ze sobą złoto? Jasne, że tak! Kto by nie chciał?

Grafika automatu bardzo przypomina nam Book of Dead od Play’n Go, maszynę hazardową, która osiągnęła ogromny sukces. Niewielu wie, że Book of Dead to również kopia, stworzona na podobieństwo Book of Ra Deluxe od Novomatic. Z jakiego powodu tworzy się gry imitujące inne? Jak to się dzieje, że pewne tematy gier nigdy się nie nudzą, a gracze zawsze chętnie do nich wracają?

Każdy z nas ma w sobie duszę odkrywcy, co wydaje się być głównym powodem  popularności tych gier. Dkatego też Book of Ra nieustannie wraca do branży w nowych wcieleniach.

relic hunters urządzeniaCo widzimy na bębnach automatu? Klasyczne litery alfabetu, tym razem w mumiowych bandażach, święte skarabeusze, ożywające mumie i dużo więcej! Nie mogło zabraknąć bohaterów – dziewczyny na podobienstwo słynnej pani archeolog – Lary Croft i mężczyzny będącego alter ego Indiana Jonesa. Na pierwszy rzut oka nie mamy wątpliwości – trafiliśmy do gry, która ma wiele do zaoferowania. Czy jednak Relic Hunters and the Book of Faith, spełni nasze oczekiwania?

Gra jest bardzo interesująca wizualnie. Kolorowe, ładnie wykonane grafiki to jednak nie wszystko. Mamy też działające bez zarzutu animacje. Mumie ożywają i robi się strasznie. Jednak ich obecność to dobry znak, trafiłeś właśnie wygraną.