Rich Wilde and the Shield of Athena
Rich Wilde and the Shield of Athena
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 2
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 10
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 96.25
Rok wydania: 2020
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
400 PLN + 120 darmowe spiny
400 PLN + 120 darmowe spiny
Zagraj

Rich Wilde powraca na nasze ekrany, a my otrzymujemy nowy automat online do gry, który przedstawia bohatera i jego przygody. W tym konkretnym przypadku jest to gra o nazwie Shield of Athena, w której Rich jedzie do Grecji, gdzie bada starożytną historie, a także odległe nam legendy.

Rich Wilde and the Shield of Athena produkcji Play’n GO przedstawia 5 bębnów, aw środku jest aktywnych 10 linii płatniczych. Gra wykorzystuje doskonałe funkcje, zarówno z darmowymi spinami, jak i powtórnymi obrotami wraz z symbolami wild. Istnieje potencjał dla dużych wygranych, do 10 000x oferowanej stawki, a wszystko to przy bardzo dużej zmienności, a RTP jest na poziomie 96,25%.

Zanim udasz się w podróż pełną (bogatych!) przygód, dowiedz się co czeka na Ciebie po drodze i przeczytaj naszą recenzję Rich Wilde and the Shield of Athena!

 

Producent gryPlay’n GO
Typ maszynyvideo automat
Linie płatne10
Bębny5
Min. zakład0,10
Max. zakład100
RTP96.25%

Udaj się na wyprawę po skarby Atlantydy w Rich Wilde and the Shield of Athena
. Seria Rich Wilde jest wierna konkretnemu designu, który łatwo zapada w pamięci, a my doskonale od razu wiemy, że to z tym cyklem gier mamy do czynienia. Mimo to, każdy poszczególny tytuł gry w tej serii przedstawia pewne cechy szczególne, ponieważ każda z części cyklu skupia się na innej części świata. Znajdując tutaj artefakty ze starożytnej Grecji, projekt zapożycza wiele elementów z tej części świata i historii.

Rich Wilde and the Shield of Athena: Oprawa Graficzna

Wszystkie zwycięskie kombinacje muszą zaczynać się na pierwszym bębnie i przesuwać się od lewej do prawej. Rozgrywka i konfiguracja Shield of Athena są identyczne jak Rich Wilde and the Book of Dead – prawdopodobnie największy hit Play’n GO w historii.

W Rich Wilde and the Shield of Athena od Play’n GO grafika jest po prostu oszałamiająca. Gra toczy się w podziemnej świątyni z płynącymi wodospadami w tle. Szczegóły są dopracowane do perfekcji, a my sami mamy wrażenie, że każdy kolejny slot online z tej serii przedstawia jeszcze lepszą jakość niż poprzednie gry. Shield of Athena wprowadza także do gry córkę Richa, Cat Wilde. To ciekawy dodatek do gry i jeszcze większe urozmaicenie dla akcji!

Symbole są podzielone między nowoczesne postacie, Rich Wilde i Cat Wilde, a ikony z Shield of Athena, hełm, pierścień, naszyjnik i złotą sowę. Ikony o niskiej wartości to symbole karciane 10, J,Q,K,A. Wszystkie wymienione ikony tylko potwierdzają dbałość o najmniejsze elementy ze strony zespołu Play’n GO, zatem jeszcze raz wielkie brawa dla producenta gry!

Funkcje Bonusowe w Rich Wilde and the Shield of Athena

Na automacie Rich Wilde and the Shield of Athena znajdują się 2 dodatkowe funkcje. Funkcja Medusa Re-Spin może być uruchamiana losowo w podstawowej grze i powoduje, że symbole Shield of Athena stają się symbolami wild podczas ponownego wirowania. Więcej z tych lub zwycięskich kombinacji zapewnia dodatkowe, ponowne spiny. Dotyczy to również funkcji Gaze Free Spins Medusa, w której można wygrać nieograniczoną liczbę darmowych obrotów.

Funkcja Medusa Re-Spin

Uważaj na symbol wild – tarczę Ateny, która może wylądować na bębnach w grze. Gdy tak się stanie, funkcja Medusa Re-Spin może zostać uruchomiona losowo. Z przyznanym 1 ponownym spinem Meduzy symbol tarczy Ateny staje się symbolem wild. Są one utrzymywane na miejscu, a pozostałe pozycje ponownie się obracają.

Jeśli więcej symboli tarczy Ateny lub zwycięskich kombinacji wyląduje podczas ponownego wirowania, blokują się one w pozycji z ponownym wirowaniem bębnów. Trwa to dopóki nie pojawi się znów tarcza Ateny lub zwycięskie kombinacje. Na koniec wszystkie symbole wild i scatter zmieniają się w symbol tarczy Ateny.

Funkcja Free Spins Medusa

Innym ważnym symbolem jest symbol rozproszenia Cat Wilde. 3, 4 lub 5 z nich uruchomi funkcję Medusa Free Spins z odpowiednio 10, 12 lub 15 darmowymi spinami. Możesz także ponownie uruchomić tę funkcję, uzyskując 3 lub więcej symboli scatter Cat Wild podczas dowolnego darmowego obrotu. Najlepszy atut tej funkcji? Możliwość nieskończonych darmowych obrotów!

Kiedy wyląduje symbol tarczy Ateny, funkcja Medusa Re-Spin jest zawsze aktywowana. Doprowadzi to do darmowych ponownych obrotów dla jeszcze większych wygranych.

 

Dlaczego Warto Grać w Rich Wilde and the Shield of Athena

  • Wspaniały dodatek do słynnej serii Riches Wild pochodzący od czołowego producenta gier Play’n GO
  • Korzystne funkcje bonusowe, które zadbają o żywy i energiczny tok gry
  • Bardzo wysoka zmienność gry
  • RTP na poziomie 96,25%
  • Genialna grafika, której jakość można porównać do najlepszych produkcji gier na komputery i konsole