Riders of the Storm
Riders of the Storm
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 243
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.15
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Przeżyj steampunkową przygodę i zdobądź piorunujące wygrane z Riders of the Storm

Odważ się wlecieć wprost do oka cyklonu i przeżyj wielką przygodę na latającym statku w fantastycznej wyprawie od Thunderkick. Automat Riders of the Storm pozwoli Ci wcielić się w rolę odważnej załogi podniebnego okrętu, której niestraszna burza z piorunami. Nie boisz się latać? Przeczytaj recenzję i zagraj.

Oprawa graficzna

Steampunk to alternatywna wizja ery przemysłowej końca XIX wieku, w której ludzkość tworzy fantastyczne wynalazki i podbija przestworza archaicznymi statkamiPostać Łowca z maszyny Riders of the Storm

powietrznymi – takimi jak z Riders of the Storm. Ten rozpalający wyobraźnię gatunek literacki i filmowy cechuje bardzo łatwo rozpoznawalna estetyka, wśród której znajdują się motywy takie jak koła zębate, wytworne stroje wiktoriańskich dżentelmenów, spawalnicze gogle i trzeszczące lampy elektronowe. To wszystko znajdziemy w maszynie od Thunderkick.

Pole rozgrywki przedstawia stylowa tablica obramowana drewnem i mosiądzem oraz lampami naftowymi, a w tle przepływają złowrogo wyglądające burzowe chmury. Uderzenie pioruna powoduje, że bębny wypełniają się snopami energii, a symbole Wild w formie tajemniczych niebiańskich kryształów błyszczą miriadą barw.

Symbole o niższej wartości przedstawiają tutaj figury karciane od dziewiątki do asa, natomiast lepiej płatne symbole to kotwica, hak i ster oraz postacie załogi latającego statku: mechanika, wojowniczki z mechanicznym harpunem i ekscentrycznego kapitana. Warto dodać, że grafika jest bardzo dopracowana i niektóre z ikon są animowane. Naszej podniebnej podróży towarzyszy majestatyczna muzyka w filmowym stylu, świszczące podmuchy silnego wiatru i grzmoty burz – pewnie tak właśnie mogłaby wyglądać podróż latającym żaglowcem.

Opcje bonusowe

Riders of the Storm to automat na 5 bębnów i 3 rzędy, w którym występuje jedna, możliwa kombinacja wygranej: nagrodę zapewnia zebranie trzech lub więcej symboli tego samego rodzaju, ustawionych kolejno od lewej do prawej, od pierwszego bębna. Daje to łącznie 243 sposoby na wygraną. Nie trzeba tu więc zapamiętywać i przeglądać skomplikowanych tabeli sekwencji wygranych.

Mamy tu jednocześnie nie jedną, ale aż cztery gry bonusowe do wyboru. Po zdobyciu trzech lub więcej symboli kompasów, które działają jako Scatter, otrzymamy nagrodę od x2 do x200 wysokości stawki. Jednocześnie zostaniemy przeniesieni na ekran bonusowej rundy, przedstawiający głównych bohaterów oraz opisujący towarzyszące im bonusy. A oto, jaki wybór czeka gracza:

1) Mechanik z kluczem francuskim: 15 darmowych spinów i mnożnik Wild wynoszący x2
2) Wojowniczka z wyrzutnią harpunów: 10 darmowych spinów i mnożnik Wild x3
3) Ekstrawagancko ubrany kapitan: 6 darmowych spinów i mnożnik Wild x5
4) Ponownie kapitan: tym razem jednak mnożnik i liczba darmowych spinów zostaną wylosowane.

Jak widać, wybór bonusu wiąże się z wariancją i oczekiwanym poziomem ryzyka w stosunku do wielkości potencjalnej nagrody. Gracze oczekujący stabilnej, choć ograniczonej wysokości nagrody, powinni wybrać pierwszą grę. Z kolei osoby, które lubią poczuć adrenalinę i zagrać o potencjalnie wyższą nagrodę, z większą szansą na porażkę wybiorą trzecią grę. Nie możesz się zdecydować? Wybierz czwarty bonus, a automat wylosuje mnożnik i ilość darmowych spinów za ciebie. Wybór bonusu wpływa również na RTP gry. Wynosi on od 96.14% (Gry numer 1, 3 i 4) do 96.15% (gra numer 2).

Postać z automaty Riders of the Storm

Podczas tej dodatkowej gry, możecie zbierać dodatkowe darmowe spiny – wystarczą do tego co najmniej 3 Scattery, a liczba pozostałych spinów wyświetlana jest wtedy na gustownym liczniku stylizowanym na archaiczną lampę elektronową. Ponadto, zebrane w tym czasie symbole Wild zamieniają się w Walking Wilds, które przesuwają się po planszy.

Osobną opcją dodatkową są bębny Mystery Wild. W losowych grach w statek nieustraszonych aeronautów może uderzyć piorun, generując efektowne wyładowania elektryczne i zamieniając wszystkie symbole w Wild na maksymalnie czterech bębnach. Nie trzeba dodawać, że może to zapewnić energetycznie wysoką wygraną!