Robin of Sherwood
Robin of Sherwood
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 25
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 0
Rok wydania:
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Robin of Sherwood – premiera nowej gry Microgaming wkrótce!

Legendy, bajki są bardzo popularnym motywem, z którego producenci oprogramowania czerpią inspirację. Szczególnie Microgaming (angielska firma) upodobał sobie anglosaskie i irlandzkie legendy. Robin of Sherwood, to kolejny tytuł, który bazuje na starej opowieści. Być może grupą docelową gier w zamierzeniu producenta są Brytyjczycy, nie oznacza to jednak, że nie spodobają się polskiemu odbiorcy. Akurat Robin of Sherwood wydaje się być godnym odpowiednikiem polskiego Janosika, wyjętego spod prawa banity.

Robin of Sherwood, a faceci w Rajtuzach?

Robin Hood, inaczej Robin of Sherwood (Robin z Sherwood) przedstawiany jest jako mężczyzna w zielonym kubraku z kapturem na głowie skrywającym jego twarz. Oczywiście jest wyśmienitym łucznikiem, okrada bogatych i swoje łupy rozdaje biednym. Przewodzi bandzie wyjętych spod prawa i ukrywa się w lesie. Tyle wiemy na temat człowieka, którego istnienie nie zostało potwierdzone historycznie. Z drugiej strony dlaczego ktoś miałby zaprzątać sobie głowę uwiecznianiem jego istnienia w jakiejkolwiek księdze. Robin Hood był bohaterem biednych i jego istnienie mogło zachować się tylko w opowieściach.

Zapewnie wszyscy znamy film Robin Hood: Faceci w Rajuzach, komedię amerykańską z 1993 roku. Co Robin of Sherwood ma z nim wspólnego? Otóż po zapoznaniu się z automatem Microgaming możemy powiedzieć, że automat do gry online powstał w tej samej konwencji. Into gry jest bardzo zabawne i… już wiemy, że kręcąc spiny w Robin Hood będziemy świetnie się bawić!

Robinofsherwood55

Ale do rzeczy. Przecież chcecie się dowiedzieć jak najwięcej na temat Robin of Sherwood, najnowszej gry Microgaming, której premiera planowana jest na czerwiec 2018 roku. Automat do gry, Robin of Sherwood oferuje aż 243 aktywnych linii zakładu. To doprawdy wiele i dzięki temu wygrane te pojawiają się dość często.

Nie musimy chyba przypominać, że Robin był świetnym łucznikiem. Microgaming wykorzystał ten motyw w grze i w sesji darmowych spinów (uruchamianej przez 3 symbole tarczy w dowolnym miejscu na bębnach), Robin strzela z łuku! Po prawej stronie ekranu pojawią się 4 symbole, a naszym zadaniem jest wylosowanie ich na bębnach. Jeśli któryś z nich wypadnie, Robin of Sherwood naciąga łuk. Trafienie ich wszystkich zapewnia wysoką wygraną! Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem rozwiązania jakie zastosował Microgaming. Kto by się spodziewał, że kręcenie spinów może przypominać strzelanie z łuku. A jednak coś w tym jest!

robin of sherwoodJPG3Ponadto, wersja demonstracyjna gry sugeruje, że w automacie symbol Wild będzie pełnił kluczową rolę. Z tego co udało nam się zauważyć, wybrane cztery symbole na bębnach (litery, K, J, Q, A) zamienią się w Wild w sposobnej sytuacji. Być może funkcja ta będzie uruchamiana losowo przez grę i nie będziemy musieli spełnić żadnych specjalnych wymogów. Tego dowiemy się w dniu premiery gry. Przypominamy, że Wild zastępuje wszystkie inne symbole w grze, by umożliwić wygraną.

Jak prezentuje się pod względem graficznym slot od Microgaming? Robin of Sherwood utrzymany jest w nieco bajkowej konwencji. W tle widzimy oczywiscie las Sherwood i królewski zamek. Na bębnach pojawiają się inne postaci z legendy o Robinie of Sherwood, mianowicie: Lady Marion (ukochana Robina), Mały John (który swojądrogą nie był taki mały. Mały John wyróżniał się muskularną budową), Brat Tuck (rubaszny kapelan, który opiekował się Lady Mirion) i Will Scarlet, mlody porywczy chłopak, który nieraz przeciwił się decyzji Robina.

Podsumując slot od Microgaming wygląda bardzo ładnie. Utrzymany jest w wesołym, lekkim stylu, który zachęca do zabawy. Jednocześnie zadbano o każdy szczegół, grafika jest dopracowana, a my kręcimy spiny naciskając przycisk w kształcie… drewnianej tarczy.

Gra będzie oferowała również najprawdopodobniej opcję Gamble, czyli podjęcia ryzyka i zwielokrotnienia wygranych. Stawka zakładu dostępna w Robin of Sherwood waha się w przedziale 0.20 – 40.00, a więc powinna odpowiadać zarówno tym, którzy lubią ostrożną grę jak i ryzykantom. A jak Robin of sherwood prezentuje się pod względem wypłacalności? RTP, czyli Zwrot dla gracza wynosić będzie 95.86%. Jest to dość niskie RTP i tutaj Microgaming mógł bardziej się postarać. Jeśli jednak masz ochotę poznać Robina z Sherwood koniecznie wypróbuj nową grą tego operatora.