Romanov Riches
Romanov Riches
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 96.08
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Romanov Reaches – zdobądź skarby rodziny Romanovów!

Romanov Riches to kolejny automat do gry online, w którym mieni się aż od brytantów, kolii diamentów i kunsztownie wykonanych pierścieni. Masz okazję wygrać fortunę wartą wszystkich skarbów rodziny Romanov.

Wyglad i oprawa graficzna Romanov Riches

Pod względem wizualnym Romanov Riches może się podobać, aczkolwiek grafika gry nie wzbudza zachwytu. Przypadnie jednak do gustu wszystkim tym, którzy lubią klasykę. Na bębnach widzimy oczywiście mieniące się wszystkimi kolorami diamenty i brylanty. Ponadto, klasyczne litery jak: J, K, A, Q. Bębny zostały ujęte w przepiękną, złotą ramę. W tle widzimy też sznury białych pereł i rozsypanych diamentów.

Gra nabiera tempa dzięki opcjom bonusowym, które sprawiają, że gra zaczyna bardziej się podobać. Wówczas mamy okazję podziwiać ładne animacje z diamentami, szmaragdami i rubinami w roli głównej. Klejnoty pulsują i rozbłyskują światłem. Wówczas rzeczywiście nabieramy apetytu nie tylko na grę, co kosztowności, ktore widzimy na ekranie. Technicznie rzecz ujmując Romanov Reaches to 5-bębnowy automat z 3 rzędami i 15 liniami płatnymi.

romanov reaches baner