Skoki Narciarskie
Skoki Narciarskie
Ocena
stars-empty
stars-filled
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 10
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Nie
RTP: 97.3
Rok wydania: 2014
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
100% Bonus do 1000 EUR
100% Bonus do 1000 EUR
Zagraj

Ski Jump

Ski Jump jest automatem, w którym możesz wyskoczyć po wygraną i zdobyć najwyższe podium! Głównym elementem gry są skoki narciarskie, dyscyplina sportu, której nie trzeba przedstawiać kibicom z Polski.

Leć, Adaś, Leć!

Pomimo mroźnego motywu gry, Genesis Gaming zapewnia gorącą atmosferę. Każde losowanie wzbudza niemałe napięcie. Producent umieścił ten 5 bębnowy automat na trzech rzędach oraz wyposażył go w 10 linii wygrywających. Układ wydaje się być dosyć prosty, jednak w grze jest wiele wyróżników, dzięki którym gra staje się bardziej interaktywna. Już na samym początku gracz musi zdecydować, który kraj chce reprezentować. Do wyboru mamy największe potęgi skoków narciarskich: Norwegię, Czechy, Niemcy i Polskę. Poza standardową grą możemy również wcielić się w skoczka i oddać imponujący skok zakóńczony perfekcyjnym telemarkiem. Wśród ustawień gry mamy okazję do wyboru wysokości stawki zakładu. Zaczyna się ona od 0,1, a kończy na 50 za jeden spin.

Ścieżka dźwiękowa świetnie oddaje klimat jaki panuje podczas zawodów narciarskich. W trakcie rozgrywek mamy okazję usłyszeć takie dźwięki jak odgłos rzucenia śnieżką, czy też szum wywołany poderwaniem ze skoczni. Nie zabrakło również dźwięku monet i aplauzu, które jak wiadomo motywują do dalszych losowań. Szata graficzna w Ski Jump, została ubrana w wiele rekwizytów, które nawiązują do tego sportu. Wśród nich mamy możliwość wylosowania na bębnach takich przedmiotów jak: narty, google, kask, czy puchar. W grze standardowo istnieje możliwość natrafienia na bonusowe symbole, które zwiększają nasze szanse na dużą wygraną. Na bębnach mogą pojawić się takie oznaczenia jak “wild” albo “scatter”. Symbol “scatter” został oznaczony w grze pod postacią dzwonków, natomiast “wild” został umieszczony w znaczku na wzór herbu. Genesis Gaming nie mógł również zapomnieć o skoczni narciarskiej, która jest głównym elementem tła. Graficznie Ski Jump razem z muzyką tworzy spójną całość. Można powiedzieć, iż kompozycja w pełni oddaje motyw przewodni gry.

ski jump slot game

Najwyższe Noty

Skoki narciarskie stały się ostatnio jednym z najbardziej popularnych sportów. Polacy są bardzo dumni ze swoich skoczków. Szczególnie ważna postacią, która zapisała się na kartach historii sportu jest Adam Małysz. Wielokrotny mistrz zawsze będzie miło wspominany. Dzisiaj dzięki grze Ski Jump, każdy ma szansę na rozegranie mistrzostw wraz ze swoim udziałem. Pomimo, iż jest to tylko automat, dzięki oprawie muzycznej oraz dźwiękowej mamy możliwość wczucia się w prawdziwego skoczka. Jeśli tylko masz odrobinę czasu, to wskakuj na skocznie w automacie Ski Jump i walcz o złoty medal!