Slot Jam
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 4
Linie płatne: 9
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.59
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
20 PLN bez depozytu + 200%Bonus
20 PLN bez depozytu + 200%Bonus
Zagraj

Głodny wygranych? Odkryj słodki owocowy automat Slot Jam!

Otwórz najbardziej słodką z konfitur i zdobądź wielka wygraną! Choć na pozór jedno nie ma nic wspólnego z drugim, w video automacie od Wazdan, Slot Jam wszystko się łączy! I nie chodzi o czcze, słodkie słówka. Wazdan zebrał najbardziej słodkie, soczyste owoce i sporządził niesamowicie ekscytujaca miksturę! Na co więc czekasz, odpal apetycznie wyglądającą grę na swoim tablecie lub smartfonie (nie martw się, możesz też grać na komputerze stacjonarnym) i zgarnij aromatyczne wygrane.

Wygląd i oprawa graficzna

Jak można się było spodziewać, automat od Wazdana przywodzi na myśl słodkie konfitury domowej roboty. Dokładnie takie jakie robiła Twoja babcia, ależ one smakowały! W automacie do gry możesz zasmakować nie tylko aromatycznych truskawek i winogron, ale wysokich wygranych. Maszyna do gry wygląda bajecznie kolorowo. Pobudza naze zmysły do tego stopnia, że niemalże czujemy smak owoców na języku, a z ust cieknie nam ślinka. Rzecz jasna, automat ten jest też wariacja na temat klasycznych automatów online, tak zwanych owocówek. Jest to jednak znacznie bardziej nowowczesna ‘fruit mashine’, nie tylko pod względem grafiki, ale i samego mechanizmu gry.

Tłem dla gry jest szafa z konfiturami i nalewkami domowej roboty. Zima to najlepszy czas, by ich skosztować, więc dołącz do gry! Choć może i sam pomysł na grę nie jest bardzo oryginalny, grafiki wydają się nieco rozmyte i przygotowane na szybko, gra ta posiada pewne atuty. Są nimi opcje bonusowe i opcje ustawień, o których opowiemy za chwilę.

W grze Slot Jam podobają nam się przede wszystkim animacje: Każda wygrana powoduje ekslodowanie owoców znajdujących się na bębnach. Tworzy to coś w rodzaju słodkiej miazgi, dżemu, który szybko ląduje w słoikach ustawionych na półce. Czy masz ochotę na przepyszne żurawinowe konfitury?

Ponadto, owoce ze Slot Jam zostały ożywione. Na ich gładkiej i delikatnej skórce widzimy usta, oczy i nos. W trakcie wygranej przyjmują one różny wyraz, co daje wrażenie jakbyśmy znależli się w jednej z baśni o dla dzieci. Śliwki pokazują nam język, Pomarańcze uśmiechają się w kwaśnym grymasie, winogrona wznoszą okrzyk pełny entuzjazmu, a truskawki wysyłają całusy.

Opcje bonusowe w grze Slot Jam

Zacznijmy od tego, że mechanika tego slotu jest nieco inna niż w większości automatów online. Chodzi o zebranie kombinacji 3 lub 4 takich samych symboli na lini wygrywającej, ta wypłaca od lewej do prawej. Rzecz jasna każde zakrecęnie bębnami powoduje pobranie stawki zakładu z Twojego salda.
W grze mamy do czynienia z symbolami specjalnymi takimi jak:

Symbol Wild – zastepuje wszystkie symbole w grze z wyjątkiem Mystery Symbol i Scatter Symbol.
Ponadto, symbol wild podwaja wygrane na lini, o ile zastąpił on jakikolwiek inny symbol w grze Slot Jam.

Slot jam symbol pomarańcza

Wygrana na tym automacie powoduje eksplozję owoców, które utworzyły kombinację i kaskade kolejnych symboli w puste miejce. Jest to dodatkowa szansa dla gracza na kolejną wygrana, czyli tak zwany ree-spin. Symbole spadają, dopóki nie będzie kolejnej wygranej na bębnach.

Wygrana otrzymana poprzez blok symboli ( 3×4) zostanie podwojona. Pinadto, 3 lub 4 symbole Scattera wylosowane na bębnach automatu, aktywują dodatkowe zakręcenia w liczbie 15 lub 30 odpowiednio, w zależności ilości uzyskanych symboli Scatterów. Symbol Scattera wypłaca na każdej pozycji na bębnach gry Slot Jam.

3 lub 4 symbole Mystery na bębnach aktywują losowanie mystery – wówczas stawka zakładu może zostać pomnożona od 10-50x do 50-200 x!(w przypadku 4 symboli Mystery).

Symbolami o najwyższej wartości jest symbol Wild w postaci apetycznego słoika konfitur.