Space Gem
Space Gem
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 6
Linie płatne: 10
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.4
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Space Gem – czekają Cię kosmiczne wygrane

Czas na intergalaktyczną podróż z Space Gem, automatem online do gry od Wazdan. Zbierz kryształy pełne kolorów w kształcie gwiazd i kwiatów, by zgarnąć kosmicznie wielkie wygrane! Pomogą Ci w tym symbole Wild i opcje bonusowe w postaci re-spinów. A na deser znajdziesz opcje ustawień dostepne tylko w grach Wazdana! Co wolisz? Super wszybką grę o spinach trwających nie dłużej niż mrugnięcie powieką, czy zabawę na slocie o niskiej zmienności? Każda z tych opcji jest dostępna w grach Wazdana.

Wygląd i oprawa graficzna

Nie boisz się wyzwań? Zostań astronautą i wyrusz w podróż kosmiczną w rewelacyjnym automacie Wazdana. Opcja ta jest dostępna bez względu na to, czy posiadasz stacjonarny komputer, czy kręcisz spiny przy użyciu smartfonu. Gra Wazdana jest dostępna na każdym z nich!

Trzeba to powiedzieć głośno: automaty do gry online Wazdana są coraz lepsze i jeszcze bardziej atrakcyjne wizualnie! Space Gem z pewnością zasługuje na pochwałę jeśli chodzi o jej graficzne wykonanie. Ta gra to po prostu majstersztyk audiowizualny!

Gwiezdne rozety, roziskrzone gwiazdy… czy to nie brzmi znajomo? Pamiętacie kultową maszynę hazardową Sturburts od NetEnt? W pewnym sensie Space Gem bardzo ją przypomina i wydaje nam się, że nie jest to przypadek. Być może Wazdan próbuje powtórzyć sukces gry NetEntu, która była tak dobra, że przeszła do historii. Starburst nie miał jednak takich opcji, w jakie wyposażono gry Wazdana (mowa o Unique Wazdan Features, o których pisaliśmy w recenzji poświęconej grom tego producenta).

Wróćmy jednak do samego wyglądu gry. Na dobrą sprawę nie możemy się do niczego przyczepić, gdyż gra wygląda po prostu rewelacyjnie. Jest utrzymana w kolorach, w których widzimy zazwyczaj kryształki Swarovskiego. Symbole w postaci świetlistych rozet przypominają nieco wybuch Super Novej, jeśli wiesz o czym mowa. Każde trafienie wygranej sprawia, że rozety te rozbłyskują jeszcze wiekszym światłem i tym razem mamy okazję obserwować wypracowane animacje. Kryształki w grze Space Gem mają większośc wartość niż jakiekolwiek klejnoty, które możesz znaleźć na Ziemi. Chcesz się przekonać? Po prostu zakręć kilka spinów!

Podoba nam się również konsekwencja w tworzneiu designu do tej gry, mianowicie bębny zostały umieszczone w świetlistej raime, a przycisk spinu tu jeden, wielki, połyskujący szafir. W tle natomiast znajduje się nieskończona przestrzeń rozgwieżdżonego nieba…

Symbole unoszą się jakby w powietrzu, a w razie spinu po prostu spadają w dół. Do tego nieco futurystyczna ścieżka muzyczna, która rewelacyjnie pasuje do tej gry, uzupełnia klimat. Każde trafienie wygranej obwieszczone jest radosnym dzwiękiem, który określilibyśmy jako plumkanie… Zresztą, odpalcie grę Space Gem w trybie kasyna za darmo i sami sprawdźcie!