Spectrum
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 10
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Nie
RTP: 96.53
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
20 PLN bez depozytu + 200%Bonus
20 PLN bez depozytu + 200%Bonus
Zagraj

Spectrum – poznaj wszystkie kolory światła w automacie online Wazdana!

Spectrum, automat od Wazdana to gra hazardowa online, która reprezentuje nowy wymiar klasycznych produkcji. Tylko z porozu wydaje się być kolejnym podobnych do wszystkich automatem online. Bardzo szybko przekonujemy się, że Spectrum Wazdana to uczta dla oczu i eksplozja kolorów, o której nie będzie nam dane szybko zapomnieć. Spektrum zachwyca kolorami i dzwiękami, do tego pozwala sięgnąć po całkiem wysokie wygrane. To gra zupełnie inna niż wszystkie…

Wygląd i oprawa graficzna Spektrum

Spektrum oznacza po angielsku widmo optyczne lub gamę barw. Zapewne o to właśnie chodziło Wazdanowi, kiedy tworzył tę grę. W Spektrum automat od Wazdana diamenty mienią się wszystkimi kolorami tęczy na raz. Mamy wręcz wrażenie jak byśmy patrzeli przez ‘ ‘ który ukauje nam wszystkie barwy światła. Chyba jeszcze nigdy nie recenzowaliśmy tak barwnej gry w Polskie Kasyno. I choć na początku nam się ona nie podobała (‘oh nie, znowu gra z diamentami i kryształkami’) Spektrum przerosło nasze oczekiwania.

To, co robi wrażenie w Spektrum automat to nie symbole, które pojawiają się na bębnach kiedy kręcimy spiny, lecz to, co się dzieje, kiedy trafimy kombinację. Czeka nas wówczas niezapomniane widowisko: eksplozja świateł, barw, błysków i świetnej muzyki. Jeśli kiedykolwiek miałeś okazję oglądać kryształy Svarowski, wiesz mniej więcej jakiego efektu spodziewać się po Spektrum Wazdana. Z tym, że będzie to podwójny efekt, który powali Cię znóg. Diamenty rozbłyskują olśniewającym światłem, tło gry, jakim są przepiękne kwieciste i roślinne kryształowe wzory w złotej ramie mienią się wszystkimi, dostępnymi w naturze kolorami. Tę grę warto otworzyć nawet po to, by zobaczyć to wszystko!

Muzyka jaka tworzy ścieżkę dźwiękową w Spektrum automat określilibyśmy coś w stylu elecro house, choć zapewne określenie to nie jest precyzyjne, gdyż nie znamy się na takim gatunku muzycznym.

Spectrum zaprojektowano w dbałości o najmniejszy szczegół. Przyciskiem służącym do kręcenia spinów jest kryształ lu czerwonokrwisty rubin w złotej obręczy. Podobnie wygląda przycisk, którego używamy w celu zmiany częstotliwości padania wygranych (jedna z Opcji dostępnych tylko w grach Wazdana).

spectrum symbol wild

Spectrum automat ma w sobie coś z klimatu dyskoteki, gdzie jesteśmy hipnotyzowani muzyką electro i mrugającymi światełkami. Baw się dobrze!