Spiñata Grande
Spiñata Grande
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 0
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 40
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.84
Rok wydania: 2015
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Spiñata Grande

NetEnt zaprasza do dobrej zabawy. Najnowsza gra producenta gier to rozrywka w stylu meksykańskiej fiesty. Kolorowa grafika, dźwięczna muzyka i niezbyt skomplikowane zasady gry, to wyróżniki Spiñata Grande. Dorzućmy dodatkowo możliwość bezpłatnej gry i… można się bawić do białego rana.

Pomysł dla gry NetEnt zaczerpnął z bardzo popularnej meksykańskiej gry dla dzieci – piñaty. ‘’Spiñata’ jest też grą słów odnoszącą się do samej gry właśnie i oczywiście kręcenia spinów. Za to ’Spiñata Grande’ zapowiada nic innego jak tylko świetną, huczną zabawę. Celem gry w piñatę jest rozbicie jej (gracz nie wie gdzie dokładnie znajduje się papierowa piñata, gdyż jego oczy są zakryte przepaską). Z rozbitej piñaty wysupują się słodycze, które zbierają dzieci uczestniczące w zabawie. Zabawa w piñatę ma coś wspólnego z grą na automacie: próbujemy trafić wygraną kombinację i zdobyć najlepsze kąski.

Spiñata Grande: oprawa graficzna

sgr

Zacznijmy od podstaw, Spiñata Grande jest 5 bębnowym automatem z czterema rzędami. W grze występuje aż 40 linii wygrywających. Całkiem sporo jak na tego rodzaju grę losową. W tym radosnym automacie firmy NetEnt, nie będzie czasu na nudę. Spiñata Grande zachwyca nas pod względem wizualnym. Automat pulsuje od intensywnych, jaskrawych kolorów i radosnej muzyki. Nie mogło oczywiście zabraknąc tytułowych piñat. Pojawiaja się one na bębnach pod postacią uroczych zwierzaków (byczek, osiołek, papuga i rybka). Miło jest też po każdej wygranej, słyszeć trąbienie zespołu Mariachi.

Co jeszcze możemy powiedzieć o Spiñata Grande? Gra ta jest ucztą dla oczu i ucha. Nie tylko dlatego, że stylistycznie nawiązuje do meksykańskiej fiesty. W tle widzimy unoszące się papierowe dekoracje, kolorowe baloniki i zarysy meksykańskiego miasteczka. Spiñata Grande sprawi, że oszalejesz na punkcie meksykańskiej kultury i tradycji. Gwarantujemy, że zechcesz dowiedzieć się więcej!

Wydaje się, że do automatów do gry online nie można dodać nic nowego. Tymczasem z każdą nową grą NetEnt burzy to przekonanie i udowadnia jak bardzo jesteśmy w błędzie. Podobnie tym razem w Spiñata Grande NetEnt wprowadził symbole ‘collosal’, które zajmują conajmniej 4 miejsca na bębnach. Nie tylko wygladają one bardzo efektowanie, co zwiększają szansę na wygraną. Pokrywają przecież znacznie większą przestrzeń na bębnach!

Obsługa gry

Spiñata Grande tak jak inne automaty twórcy NetEnt, posiadają sporą liczbę ustawień gry. Wśród nich znajdziemy opcję zmiany poziomu zakładu. Tutaj jest ich aż 10, gdzie pierwszy z nich zaczyna się ze stawką w wysokości 20, zaś na ostatnim poziomie będzie wynosiła ona 200. Kolejnymi opcjami jest możliwość wyboru wartości monet, a także możliwość włączenia autogry. Zmiany wartości monet, tak jak i wybór wysokości poziomu, wpływają również na zmianę stawki wygranej. W lewym rogu gry, klikając na ikonkę “auto”, mamy możliwość włączenia autogry. Opcję można w każdej chwili zatrzymać i grać w sposób tradycyjny (ustawienia dotyczą od 10 do nawet 1000 losowań). W Spiñata Grande znajdziemy też inne opcje (np. zmianę jakości obrazu, ustawienia dotyczące dźwięku albo możliwość losowania za pomocą spacji), dostępne są one w lewym rogu ekranu w postaci ikonki “klucza”.

Spiniata grande symbol

Jakie opcje bonusowe zawiera Spiñata Grande?

  • Symbole Colossal
   Podczas głównego losowania możemy natrafić na bonusowe symbole “Colossal”. Są to bloki o wymiarach 2×2 lub 3×3, które mogą pojawić się w dowolnym miejscu na bębnach w postaci nakładki. Zdarza się, że będą one wyświetlane tylko częściowo w zależności od tego, w którym miejscu zatrzymał się bęben slotu.
  • Symbole Wielokrotne
  • Zarówno w ‘normalnym’ trybie gry jak i grze bonusowej wszystkie symbole w Spiñata Grande mogą pojawić się jako symbole spiętrzone (w jednym rzędzie).
  • Colossal Wild
   W automacie Spiñata Grande nie mogło zabraknąć takiego symbolu jak Wild, który może zostać wylosowany w trakcie rundy “Free Spin”. Wild w Spiñata Grande jest kolosalnych rozmiarów (3×3) i pojawia się tylko na trzech środkowych bębnach automatu. Wild zastępuje wszystkie symbole w grze z wyjątkiem Colossal Bonus. Wówczas gra wypłaci najwyższą możliwą kombinację na linii zakładu.
  • Symbol Colossal Bonus
   W Spiñata Grande możemy również natrafić na symbol “Colossal Bonus”, który daje nam bonus w postaci zagrania w mini grę, określaną jako “Mini-Slot”. Colossal Bonus w zależności od miejsca, w którym się pojawi, zmienia się w 3,6 albo 9 pojedynczych symboli “Mini-Slot”. Mini-Slot umożliwia jedno darmwe zakręcenie, a na bębnach pojawiają się symbole, których nie zobaczymy w normalnym trybie gry. Tak więc symbole Coin (Bronze Coin, Silver Coin, Gold Coin) oznaczają wygraną w postaci 20-80 żetonów.
  • Jeśli podczas mini gry pojawią się trzy symbole Free Spins w dowolnym miejscu na bębnach (pod postacią kolorowej gwiazdki) uruchamią one w grze głównej dodatkową spin rundę (bezpłatne losowanie). Inny symbol, który może pojawić się w trakcie gry “Mini-Slot” jest “Extra Spin” (podobna gwiazdka do free spins, ale z napisem). Każdy taki “Exstra Spin”, dodaje bonusa w postaci dodatkowej rundy “Free spin”. Podsumując, w grze Spiñata Grande mamy dwie możliwości zdobycia darmowych spinów.