Spinsane
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 27
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Nie
RTP: 96.26
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Spinsane to nowy automat do gry od NetEnt. Co oznacza? Istne szaleństwo spinów!

Spinsane to bardzo unikalny automat do gry online stworzony w oparciu o inspirację maszynami hazardowymi z lat 80-tych. Czy zatem należy spodziewać się apetycznych owoców i minimum opcji bonusowych? Nic z tych rzeczy! Do czynienia mamy z grą hazardową NetEntu, wiadomo więc, że nie będzie monotonno, ani nudno. Panie i Panowie, przedstawiamy video slot Spinsane, który przyprawi Cię o zawrót głowy i ogromną dawkę adrenaliny!

Wypróbuj automat Spinsane za darmo:

Zagraj na slocie Spinsane w tych kasynach:

Wygląd i oprawa graficzna

Spinsane wygląda zupełnie jak maszyna hazardowa, którą możemy spotkać w kasynach naziemnych. Symbole na automacie podświetlają się tylko wtedy, kiedy stanowią część zwycięskiej kombinacji. Konsola wyposażona została w pięć bębnów w kolorze granatowym. Króluje na niej minimalizm: widzimy puste pola. W przestrzeni pomiędzy bębnami migają niebieskie światełka i zapraszają do rozpoczęcia gry. Bębny kręcą się w zawrotnym tępie, a każde ich zatrzymanie sygnalizowane jest specyficznym dźwiękiem. Co ciekawe na konsoli pojawia się tylko kilka symboli: wilczy kieł, łapa, wilczy pysk i symbol Wild z literą ‘W’ umieszczoną w okręgu. Pozostałe pola wypełnia tylko kolor, w jakim zaprojektowano bębny, są pozbawione symboli.

Na automacie znajdują się również przyciski w kolorze czerwonym służące do uruchomienia spinu, obstawienia maksymalnej stawki, czy zmiany jej wartości. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie i choć NetEnt stworzył grę wybierając minimalizm (co jest dość nietypowe dla tego producenta), gra robi bardzo fajne wrażenie.