Star Fortune
Star Fortune
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 10
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Nie
RTP: 96
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled

Star Fortune: Międzygwiezdna podróż po wygrane!

Czy ośmielisz się wyruszyć w podróż w przestrzeń kosmiczną w poszukiwaniu niezwykle rzadkich kryształów wartych fortunę? Taką opcję daje Ci tylko Star Fortune, automat online od BF Games. Ta maszyna hazardowa do gry online przeniesie Cię do świata, który znasz tylko z filmów. Teraz nadszedł czas na video slot, który nie tylko pobudzi Twoją wyobraźnię i pozwoli zdobyć wielkie wygrane. Podbij odległe światy i wróć na Ziemię wzbogacony o niezłą sumkę!

Wygląd i oprawa graficzna

Gra podoba nam się już od pierwszego spinu, który wykonujemy. W star Fortune cieszy przepiękna grafika, która przedstawia przestrzeń gwiezdną, mgławice, asteroidy i jaśniejące gwiazdy. Pośród milionów kilometrów Ty, astronauta szybujący w przestrzeni w poszukiwaniu niezwykłego kruszcu. Kryształy są jednak w zasięgu ręki, wystarczy tylko chcieć i odważyć się po nie sięgnąć…

Na bębnach tego automatu widzimy kryształy w odcieniach w jakich nie występują one na ziemskim globie: w kolorze szkła butelkowego, intensywnego fioletu i zółci, czy koloru stali . Wyglądają one dość egzotycznie, przez co jeszcze bardziej chcemy je zdobyć. Dodatkowo na bębnach pojawiają się ciała niebieskie w różnych odcieniach i barwach. Pomimo tej pełnej gamy kolorów nadal mamy wrażenie, że graficy Star Fortune nie włożyli zbyt wysokiego wysiłku, by stworzyć symbole w tej grze. Wydają się one bowiem własnymi kopiami w innym kolorze, bo tylko to różni je od pozostałych.

star fortune bębny automatu

Bębny zostały umieszczone w nowocesnej, modernistycznej ramie idealnie pasującej do video slotu o takiej tematyce. Poniżej nich znajduje się interfejs gry: zielony przycisk spinu, regulacja stawki, oraz wyświetlacze ywgranej i stanu salda. Możemy oczywiście kliknąć również MAX Bet, a maksymalny możliwy zakład w grze zostanie obstawiony. Mamy rówież możliwość całkowitego wyciszenia muzyki lub regulowania poziomu jej głośności. Jest tam też dostępna opcja gry trybie auto (maszyna wykona określoną ilość spinów bez naszego udziału). Zielony przycisk ‘i’ przeniesie nas do tabeli wygranych w Star Fortune. Grze towarzyszy delikatna, nienarzucająca się muzyka, ewentualnie słyszymy dźwięk, jaki wydają bębny podczas spinu. Star Fortune jest 5-bębnowym, 3-rzędowym automatem z 10 liniami płatnymi.