Street Magic
Street Magic
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 2
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 20
Darmowe spiny: Tak
Jackpot: Tak
RTP: 96.48
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
400 PLN + 120 darmowe spiny
400 PLN + 120 darmowe spiny
Zagraj

Uwierzysz w magię grając na slocie Play’nGo Street Magic!

Iluzjonista z Street Magic to nie byle jaki uliczny magik. To profesjonlaista w swoim fachu. Dzięki jego zręcznym palcom i umiejętnościom masz szanse na najwyższe wygrane! Jeśli od zawsze kręciły Cię wystepy magików Street Magic zawładnie Twoim sercem nieodwołalnie!

Wygląd i oprawa graficzna

Play’n Go słynie z rewelacyjnych automatów online. Nie gorszy jest Street Magic, który urzeka podjętym tematem i wabi graczy sekretami sztuki tajemnej, jaka jest magia. Ci z was, co nie wierzą w magię, może w końcu przekonają się, co do jej istnienia! Jakżeby inaczej wielkie wygrane mogły mieć miejsce!
Na bębnach automatu pojawiają sie wszelkie niezbędne rekwizyty wymagane dla uprawiania tej sztuki. Dobrze wyważony sztylet, którym rzuca się do celu, talia kart i oczywiście kajdanki i pierścień o magicznych własciwościach.

W przypadku wygranej kombinacji bębny automatu przebiega jakby smuga energii, czy światła, zapewne będaca wizualizacja magii. Symbolem, którego najbardziej oczekujemy na bębnach jest sam Mistrz sztuk Magicznych. Widzimy jak rzuca karty, (symbole Wild), by nieco dopomóc nam w wygranych. Trzy symbole przedstawiające magika aktywuje sesję darmowych spinów.

Sam slot jest bajecznie wprost kolorowy. Ścieżka dzwiękowa, która słyszymy podczas krecenia spinów wyraża niebezpieczeństwo i ekscytację, którą czujemy podczas oglądania podobnych show. Świetnie imituje ona właśnie taką muzykę, która mamy w zwyczaju słyszeć podczas wystepów słynnych iluzjonistów np. Davida Coperfielda.

Opcje bonusowe

Jak już wspomnieliśmy wszystkie opcje bonusowe w grze uruchamiane są przez jeden symbol – magika. Pełni on funkcję symbolu rozporszonego i uniwersalnego zarazem (Wild). Pierwsza funkcja wiąże się z aktywowaniem róznych opcji bonusowych, druga z zastępowaniem wszystkich innych symboli na slocie.

Dwa symbole magika w dowolnym mijescu na bebnach uruchamiaja jedną z trzech magicznych sztuczek…

1. Człowiek guma

Symbole przedstawiające magika rozprzestrzeniają się na cały bęben. Działaja jako symbole wild i biorąc pod uwagę, że zajmują cały bęben z pewnością pomogą ci w utworzeniu kombinacji wygranych!

street Magic gra hazardowa

2. Człowiek transporter

Losowo pojawia się na bębnach kolejny, trzeci symbol rozproszony w postaci magika. Te aktywują darmowe spiny. Obstawiasz więc zakłady, a pieniążki nie znikają z Twojego salda! To ile darmowych spinów otrzymasz zależy od karty, którą wybierzesz. Na ekranie pojawią się trzy, a Twoim zadaniem jest wybór jednej z nich. Zazwyczaj pod kartami kryje się 8,10,12 darmowych spinów. Jeśli podczas spinów zostanie wylosowany kolejny symbol Wild, pozostanie przyklejony w tym miejscu do końca rundy. Jeśli na każdym z pięciu bębnów pojawi się Wild, wówczas spiny zostaja rekatywowane. Funkcję ta można uruchomić tylko jeden raz.

3. Tasowanie symboli uniwersalnych (Wild)

Magik rzuci aż 4 symbole Wild w różne miejsca na bębnach. Pamiętaj, są to symbole Wild, więc na pewno pozwolą na kolejne wygrane!

Wszyscy sławni iluzjoniści zaczynali najpierw jako uliczni artyści, bawiąc gawiedź i przyciągając uwagę swoimi godnymi podziwu sztuczkami. Ich umiejętnści są tak wysokie, że każdy daje się nabrać i wierzy, że rzeczywiście ogląda pokaz magiczny. Podobną jakość wykonania widzimy w Street Magic od Play’n Go. Automat ten zachywca grafikami, a sam jego bohater, jest na tyle charakterystyczny, że jesteśmy przekonani gra ta stanie się szybko i łatwo rozpoznawalnym produktem tego dostawcy.

street magic spiny

Iluzjonista ze Street Magic od Play’n Go zna kilka sztuczek. Kiedy trzeba zamienia się w człowieka-gumę i wygina stawy do granic możliwości. Oczywiście równie świetnie włada kartami. Chcieć z nim wygrać to niespełnione marzenie, prawie nierealne do zrealizowania. Ci jednak, co mają szczęście, będą w stanie przechytrzyć magika i wygrac pokaźną sumkę. Czy jednak na pewno są oni tacy sprytni jak im się wydaje? A może to tylko dobra wola naszego iluzjonisty, który od czassu do czasu rozdaje nagrody?

Street Magic to 5-bębnowy automat z 3 rzędami i 20 liniami wygrywającymi. Jakie mamy szanse na przechytrzenie magika? Zgodnie ze statystykami RTP (zwrot dla gracza) w tym automacie wynosi 96.48%, co oznacza, że w teorii na 1000 PLN złożonych zakładów, ponad 960 PLN powinno wrócić do nas. Pamiętajmy jednak, że RTP mierzone jest przez dłuższy okres czasu. Więcej informacji na ten temat znajdzicie w Często Zadawanych Pytaniach.