Super Nudge 6000
Super Nudge 6000
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 3
Linie płatne: 5
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Nie
RTP: 97.2
Rok wydania: 2010
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest
Bonus od 3 depozytów + 30FS na Gonzo's Quest
Zagraj

Super Nudge 6000

O klasyce jednorękiego bandyty można mówić w przypadku slota Super Nudge 6000. Dlaczego? Ponieważ gra na nim jest dość urozmaicona jak na gry slotowe. A przecież nie zawsze w kontekście slotów trzy bębnowych można mówić o urozmaiceniu.

Wypróbuj automat Super Nudge 6000 za darmo:

Zagraj na slocie Super Nudge 6000 w tych kasynach:

Jednoręki Bandyta

W przypadku automatów typu jednoręki bandyta można mówić o ich kilku rodzajach, które wpływają zarówno na poziom emocji w grze, jak również na wysokości głównych wygranych. A zatem, żeby wiedzieć na czym warto zagrać i co można zdobyć siadając przy maszynie, trzeba przede wszystkim widzieć, że automaty dzielą się na:

– 3-bębnowe automaty tzw. sloty klasyczne. Są to najprostsze wersje automatów, które mogą mieć pięć linii wypłat. Obecnie jest ich coraz mniej ponieważ stopniowo wypierają je automaty pięcio bębnowe, Maszyny z trzema bębnami pozwalają najszybciej nauczyć się zasad gry w jednorękiego bandytę.

jednoręki bandyta

– 5-bębnowe automaty, znane również jak wideo-sloty. Ten rodzaj automatów pojawił się pod koniec lat 90 i szybko okazał się hitem. Z pewnością ich główną zaletą są linie wypłat, które mogą występować w ilości od 9 do nawet 100. Dla graczy ważna jest również różnorodność tematyczna slotów pięcio bębnowych. Stałym graczom pozwala to na uniknięcie nudy i dostarcza dodatkowej przyjemności z gry. W automatach 5-bębnowych mowa jest również o znacznie większych wygranych, ale niestety również o niższym prawdopodobieństwie ich zdobycia. Nie wolno również nie wspomnieć o opcjach dodatkowych, które w tego typu maszynach spełniają bardzo ważną funkcję – kumulują wygraną. Wymienić utaj można darmowe spiny, bonusy, symbole specjalne i mini gry.

– 7-bębnowe automaty – to również video sloty, w których kombinacje są losowane przez numeryczny generator. Ich główną zaletą są bardzo proste i jasne zasady wypłat – 3 lub więcej symboli w jednej linii oznacza wygraną. Niestety z uwagi na zbyt dużą liczbę zwycięskich kombinacji i niewielkie wygrane, cieszą się one względnie małą popularnością.

super nudge 6000 netent

– automaty progresywne – coraz bardziej popularne,. Cechuje je progresywny wzrost wygranych. Występują one jako 3, 5 lub 9-bębnowe, aczkolwiek najwięcej jest slotów progresywnych pięcio bębnowych. Automaty ego typu można podzielić na automaty działające indywidualnie lub połączone grupowo w obrębie jednego kasyna lub nawet kilku kasyn.

Super Nudge 6000

Super Nudge 6000 to klasyczny slot 3-bębnowy, w którym istnieje możliwość zdobycia głównej wygranej na pięciu liniach. Slot ten powstał w oparciu o wzorzec zaczerpnięty z najbardziej popularnej gry lat 50.

Super Nudge 6000 należy do automatów, które najbardziej przypadły do gustu miłośnikom tradycyjnych „owocówek”.

Grafika Super Nudge 6000 jest bardzo prosta, czytelna i przyjazna dla oka przez co maszyna daje się lubić. Warto również zauważyć, ze jak na klasyczny, nieco zakurzony slot doskonale wpisuje się we współczesny design kasyn naziemnych i internetowych.

W podstawowej grze na Super Nudge 6000 można postawić od 1 do 10 monet. Wygrana linia pozwala na przejście do trybu super meter, w którym gracz może zdecydować o wysokości swojego zakładu. Może postawić 20, 40 lub 60 monet i zagrać na 5 aktywnych liniach. Najbardziej wartościową nagrodę oznaczają symbole dolara lub też złote korony. Najwyższa wygrana to 6000 punktów.

super nudge 6000 kasyno

Automat Super Nudge 6000 każdy gracz może dostosować do swoich potrzeb, na przykład poprzez wyłączenie nastrojowej muzyki, lub też przez przestawienie maszyny na najszybszy tryb gry.