Taboo
Ocena
stars-empty
stars-filled
Zmienność 1
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 5
Linie płatne: 25
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Nie
RTP: 96
Rok wydania: 2018
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
2000 PLN + 200 darmowych spinów
2000 PLN + 200 darmowych spinów
Zagraj

Taboo – bardzo… pikantny automat do gry online od Endoprhina

W maszynie do gry hazardowej online Endorphina przełamuje taboo. Automat daje wiele pola dla wyobraźni nie tylko męskiej, a rozkosz i spełnienie… cóż temat ten przewija się w grze pomiędzy wierszami. Czy jednak możemy winić producenta gier Endorphina za jego brak pruderii i nieszablonowy temat nowej gry? Cóż, cieszymy się, że po serii automatów, w których tematem przewodnim są elfy i czarodziejskie, słodkie wróżki wreszcie na rynku pojawiło się coś nowego!

Od jakiegoś czasu szukaliśmy nowej inspiracji do napisania recenzji gry. Trzeba przyznać, że życie recenzenta czasem bywa ciężkie (oj tak drodzy czytelnicy). Nawet tu w Kasynie Orzeł po serii podobnych do siebie automatów online, czekaliśmy na pojawienie się czegoś nowego i oryginalnego. No i się doczekaliśmy! Jeśli nie przeraża Cię wybór tematu, lub po prostu jesteś ciekawy, jak wygląda nowa maszyna hazardowa do gry od producenta Endorphina, czytaj dalej…

Wypróbuj automat Taboo za darmo:

Zagraj na slocie Taboo w tych kasynach:

Wygląd i oprawa graficzna

Gra Taboo od Endorphina z pewnością spodoba się męskiej publiczności. Co do tego nie mamy wątpliwości. Automat bowiem traktuje o… BDSM. Cóż, grafika tego slotu nie pozostawia miejsca na domówienia. Na bębnach maszyny pojawiają się symbole z literami skrótu BDSM (B = bondage, (ang. związanie), D = discipline, domination (ang. dyscyplina, dominacja), S= submission, sadism, masochism (uległość, sadyzm i masochizm). Jednym z symboli w grze jest też triskellion, który cóż symbolizuje właśnie BDSM.

Swoją droga funkcjonuje w grze jako Scatter, czyli symbol aktywujący grę bonusową. Oprócz tego mamy cały wachlarz zabawek służących do BDSM takich jak na przykład skórzany bicz. Niektóre z nich, cóż nie będę owijając w bawełnę, nie wiem nawet jak nazwać. Nie mogło zabraknąć również kobiecych szeptów, po których niejeden z panów pokryje się rumieńcem. W przypadku wygranej słyszymy kobiecy, zmysłowy szept wypowiadający słowa oznaczające BDSM, oczywiście w zależności od tego, które z elementów wypadnie na bębnach. Nie mogło też zabraknąć czarnych szpilek, obroży i kajdanek. Dodatkowo, każde zakręcenie bębnami wywołuje dźwięk smagania biczem.

taboo gra główna rs

Jeśli chodzi o samo zaprojektowanie i mechanizm Taboo jest prostą grą. Można by powiedzieć jej rozplanowanie ma charakter klasyczny, co nie oznacza prostacki. Technicznie rzecz ujmując, Taboo jest 5 – bębnowym, 3-rzędowym automatem z 25 liniami płatniczymi. Pomimo prostej budowy, Endorphina udowodniła, że ciekawy temat i ładna grafika wystarczą dla stworzenia interesujacej gry. Niepotrzebne udziwnienia w postaci niestandardowej liczby bębnów, czy wymyślnych opcji bonusowych (chodzi nam o takie przesadzone).

Nie można było stworzyć innego automatu do gry online, który, lepiej odzwierciedlałby motyw przewodni gry. To by było na tyle ,jeśli chodzi o sam wygląd automatu. Przejdźmy zatem do opcji bonusowych, których zapewne jesteś bardzo ciekawy.