The Grand
The Grand
Ocena
stars-empty
stars-filled
Producent
Zmienność 0
Niska
Wysoka
Informacje o grze
Bębny: 6
Linie płatne: 241
Darmowe spiny: Nie
Jackpot: Nie
RTP: 96.58
Rok wydania: 2019
Zmienność
Niska
Wysoka
rating-icon Oprawa graficzna
stars-empty
stars-filled
rating-icon Opcje bonusowe
stars-empty
stars-filled
rating-icon Wrażenia podczas gry
stars-empty
stars-filled
400 PLN + 120 darmowe spiny
400 PLN + 120 darmowe spiny
Zagraj

The Grand – zakosztuj luksusu w najnowszym video automacie od Quickspin

Czas na odrobinę spelndoru i namiastki bogactwa, które znamy z filmu the Great Gatsby – któż z Was odmówi gry na takim video slocie?

Automat od Qucikspin – The Grand – jest doprawdy wyjątkowy, z grafikami w stylu art deco, nawiązuje do lat 20-tych ubiegłego wieku i złotej epoki Hollywood. Wyszukane grafiki zabiorą Cię do sal balowych pełnych mężczyzn w gładkich garniturach, pięknych sukien i wyszukanej, błyszczącej biżuterii!

The Grand automat jest nieco inny od pozostałych gier hazardowych od Qucikspin. Mamy mianowicie nie tylko design, ale i kombinację opcji bonusowych, tempo samej gry i jej zmienność, czy gameplay na zsynchronizowanych bębnach.

Gra wydaje się być przeznaczona dla wszystkich graczy hazardowych. Zarówno dla tych tych, którzy znają kasyno internetowe i video sloty od podszewki, oraz tych którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę.

Wygląd i oprawa graficzna

Jak już wspominaliśmy, będzie pełno symboli w stylu art deco: zgeometryzowane, dopracowane w każdym calu, po prostu miło się patrzy! The Grand to automat, którego oglądanie nie tylko sprawia przyjemność. Równie ogromną satysfakcję czujemy kręcąc spiny na tym video automacie.

The Grand gra podstawowa

Co więc konkretnie znajduje się na bębnach The Grand? Będzie na nim móstwo elementów nawiązujących do klasyki: czerwone serca (kier) i inne kolory kart: czarne piki i trefle, oraz krawawoczerwone karo. Żeby nie było wątpliwości, że mamy do czynienia ze stylem art deco, tło bębnów pokrywa gęsty, wyszukany, geometryczny wzór. Zupełnie jak tapety we wnętrzach urządzanych w latach 20-tych ubiegłego wieku. Do tego dodamy nieco neonowego blasku, szczególnie widocznego w podświetlonej kombinacji wygranej i mamy unikalną całośc. Oto przepis na udany, oryginalny i świetnie skonstrułowany automat, którym niewątpliwie jest The Grand.